На сесії Берегівської міськрадирозглянули 146 питань (ВІДЕО)

29 серпня у Берегові відбулось пленарне засідання 34 сесії Берегівської міської ради VI скликання. У порядку денному цього разу було 146 питань та 2 додаткових.

На сесії Берегівської міськрадирозглянули 146 питань (ВІДЕО)

Як повідомляє міський голова Берегова Золтан Бабяк, засідання розпочалося, відповідно до рішення минулої сесії, з виконання державного Гімну України. Опісля мер закликав вшанувати хвилиною мовчання загиблих у зоні АТО берегівчан. 

Серед проектів рішень у закритому режимі сесії депутати розглянули виконання міського бюджету, ряд комунальних питань та 132 – зі сфери земельних відносин. Далі обговорювали звернення, депутатські запити. Першим до колег звернувся депутат Йосип Галайда, який просив прискорення встановлення дорожнього знаку про односторонній рух на вулиці Тіноді. Окрім того, пан Галайда закликав народних обранців інформувати громадян про важливість сплати комунальних послуг, оскільки «Водоканал Карпатвіз» через неплатників боргує за електропостання 34 тисяч гривень. 

У свою чергу депутат облради Габор Кінч запропонував надіслати листа в Кабмін з проханням про виділення коштів на будівництво об’їзної дороги. 

Далі було зачитано звернення Тетяни Вовкунович, яка пропонує залишити встановленим на будівлі Будинку культури 18-метровий прапор України. Водночас оголосили і відповідне прохання про встановлення поряд національного прапора угорців. Відомо, що будівля, а особливо панорамна вітрина Будинку культури, перебувають в аварійно-небезпечному стані. Нещодавно міська рада вирішила провести демонтаж небезпечного скла та провести ремонт. Тому депутати після обговорення проголосували за встановлення вже найближчим часом українського прапора, а далі після технічних робіт на фасаді буде встановлено берегівський патріотичний банер. 

Взяли до відома і звернення педколективу ЗОШ №5 до міського голови та депутатського корпусу щодо нещодавного конфлікту. Ватро зазначити, що у зв’язку з цим освітній заклад міста перевірить обласна комісія. 

Завершилося засідання сесії зверненням депутата Тіберія Сайкова. Він закликає пришвидшити перенесення пасажирської зупинки з площі Ф. Ракоці на вул. Е. Томаша. Наприкінці пролунав Гімн України.

30 серпня 2014р.

Теги: сесія, Берегово, Бабяк

НОВИНИ: Соціо

18:28
Закарпаття долучилося до Радіодиктанту національної єдності
17:15
В Ужгороді п'яний водій виїхав на зустрічку і зіткнувся з іншим авто Фото новина
16:45
Прикордонники Чопського загону долучилися до написання радіодиктанту національної єдності Фото новина
16:42
На Закарпатті рятувальники допомогли туристці, яка загубилася в засніжених горах Фото новина
15:55
Тимчасові обмеження руху транспорту через ПП "Солотвино – Сігету-Мармацієй" продовжено на ще понад місяць
14:19
/ 2
У Мукачеві затримали злочинну групу, що торгувала наркотиками й переправляла чоловіків за кордон Фото новина
13:14
/ 3
Перевізників на Закарпатті покарали за руйнування доріг перевантаженими фурами Фото новина
12:20
На ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники виявили 450 вінілових платівок Фото новина
11:13
На Закарпатті відкриють виставку ветерана війни Сергія Лендєла «Барви рідного краю»
10:04
На Донеччині поліг уродженець Ясіні на Рахівщині Іван Ігнатко Фото новина
09:03
Гірські рятувальники надали допомогу матері з дитиною на Говерлі Фото новина
17:41
Дев’ять Героїв Рахівщини увічнені на меморіальних дошках Фото новина
16:37
Folkband “Бабовка” гідно представив Закарпаття в Іспанії Фото новина
15:19
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Павлом Саєнком Фото новина
12:42
/ 13
У Мукачеві під час спецоперації затримали 12 наркоділків Фото новина
10:35
На Піп Івані Чорногірському — мороз і сильний вітер Фото новина
08:58
Закарпаття долучиться до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
21:58
/ 4
На війні з росією поліг Валентин Ряшко з Підполоззя на Мукачівщині Фото новина
21:11
/ 3
Ціна кіловата – Українські Карпати. Сім високогірних хребтів хочуть забудувати вітряками
18:54
У Дмитрівську поминальну суботу прикордонники Чопського загону молилися за полеглих побратимів Фото новина
17:49
/ 1
В Ужгороді суд оштрафував шахрая, який обманом продав "амуніцію" для дронів
17:44
На Сумщині поліг Мирослав Чобаль з Сімерок Перечинської громади Фото новина
17:02
/ 13
Незабаром Закарпатський апеляційний суд отримає 10 суддів, кількох кандидатів ще очікує співбесіда на "пленарці" ВККС
15:34
/ 5
Поліція розслідує випадок жорстокого поводження з собакою в Мукачеві Фото новина
13:13
Вихідні на Закарпатті будуть хмарними та з дощем
» Всі новини