Затриманих закарпатських правосекторівців, що поверталися з зони АТО, міліція назвала "озброєною злочинною групою" (ОФІЦІЙНА ВЕРСІЯ)

Офіційну внрсію подій на Львівщині, де міліціонерами було затримано бійців Правого Сектора Закарпаття, що поверталися з зони АТО, оприлюднила прес-служба МВС України

Затриманих закарпатських правосекторівців, що поверталися з зони АТО, міліція назвала "озброєною злочинною групою" (ОФІЦІЙНА ВЕРСІЯ)

Як йдеться у повідомленні, "працівниками УБОЗ Львівщини сьогодні вночі затримано озброєне злочинне угруповання у кількості 6 осіб, мешканців Закарпатської області.

Під час проведення оперативних заходів працівниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області була отримана інформація щодо наміру групи осіб переправити з зони проведення антитерористичної операції значну партію зброї, боєприпасів та вибухівки до Закарпаття. Про що вони повідомили львівських колег.

У результаті операції працівники УБОЗ ГУМВС України у Львівській області, спільно з працівниками СБМ ГУМВС та ДАІ на залізничному переїзді у м Стрий близько 01.00 години зупиненили два автомобілі Jeep Grand Cherokeна чеській реєстрації.

При огляді першого автомобіля виявлено та вилучено предмети зовні схожі на:

Автомат АКМ №420808 «DUMMY»

Автомат МШ №4858; 7,62Х39

Автомат №32364; 7,62Х39

Автомат АКСУ №422038 «DUMMY»

Автомат АКСУ №421441

Гранатомет РПГ-22 №ДМ10348

Гранатомет РПГ-22 №6Г18ВА31 0847

Кулемет ПК №АК776

Гвинтівку «Сайга» №1018713; 7,62Х39

Гвинтівку «Тигр» №ЛО9503131 з оптичним прицілом марки «Пілат»

Форт-202 №02233

Форт-201 №МГ7520

Мисливську рушницю №2676

Пневматичну гвинтівку «made in Germany» №05141516

4 гранати РГД-5

3 гранати Ф-1

1 гранату РГО з запалом

2 гранати РГН з запалом

1 гранату ВОГ-17М з запалом

7 запалів до гранат УЗРГМ

49 магазинів АК, споряджених набоями калібру 5.45 мм

6 магазинів АК порожніх

4 магазини СГД споряджені набоями 7,62 мм

Набої розсипом та в цинках калібру 7,62 та 5,45 мм

та інші речі.

При огляді другого автомобіля виявлено та вилучено предмети зовні схожі на:

Гранату РГД-5 з запалом

Магазин до АК споряджений 30 набоями калібру 5,45 мм

Магазин споряджений 20 набоями калібру 7,65 мм

Три штик-ножа

Дві радіостанції

Автомобілі було затримано із використанням вогнепальної зброї у зв’язку з відмовою водіїв зупинитися. Правоохоронці здійснили постріли по колесах автомобілів. Постраждалих немає".

"Затримані особи доставлені в Стрийський МВ ГУМВС України у Львівській області. Наразі вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - йдеться в інформації прес-служби МВС.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, йдеться про групу "Сонечко" Правого Сектору Закарпаття, яка поверталася зі Сходу для двотижневого відпочинку, після чого мала знову повернутися на східний фронт.

Зазначеним подіям передувала спланована провокація з арештом чотирьох активістів біля споруди УСБУ в Закарпатській області, яку з подачі ЗМІ, наближених до прес-служби обласної міліції, було подано як напад на будівлю УСБУ.

У цьому ж ключі слід розглядати завтрашнє судове засідання, на якому заплановано безпідставно оголосити міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту головному редакторові інтернет-видання Закарпаття онлайн Олегу Дибі.

Загалом, йдеться, судячи з усього, про цілеспрямовану боротьбу аґентури В.Медведчука на Закарпатті, до якої входить і начальник УМВС України в Закарпатській області С.Шаранич, проти патріотів, які здатні протистояти путінським сценаріям дестабілізації на Закарпатті.

12 серпня 2014р.

Теги: Правий сектор, Зброя, Пилипів

Коментарі

Закарпатець 12.08.2014 / 21:39:06
На чесних і порядних люди наїхали які воюют з нехарю в Донбасі.

лор 12.08.2014 / 18:22:04
з героями по свинськи

Зіна 12.08.2014 / 15:56:15
Хлопці,Правий сектор, обєднуйтеся з шахтарями і направляйте зброю проти дійсного ворога - захланної, ненажерливої, продажної влади, яка нищить українське суспільство і навіть думки про якусь свободу від корупції,від взяток не припускає. Влада посварила схід і захід і на людському горі кишені набивають. А міліція, СБУ - це слуги для влади.Бідна буде наша Україна,поки у нас буде таке керівництво!

свобода 12.08.2014 / 15:28:32
Могли б назавати прямо "правосєками", як їх цімбори-терористи на Сході, які теж борються з Правим Сектором

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
22:26
У Перечині разом з навісом згорів легковий Citroen Фото новина
20:01
/ 8
У Жденіївській громаді вантажівки, що возять каміння для "бюджетної" дороги для вітропарків, обвалили міст Фото новина
15:18
У Розтоках на Рахівщині розшукали зниклого 2-річного хлопчика Фото новинаВідео новина
15:03
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
11:22
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка згоріла, спалюючи сухостій
» Всі новини