Закарпатські митники викрили «косметичні» махінації на суму понад 43 тис євро

Спробу протиправних дій, які мають ознаки порушення митних правил, виявили працівники Чопської митниці Міндоходів у зоні діяльності митного поста «Тиса».

Днями на зазначений митний пункт пропуску в напрямку «в'їзд в Україну» прибув вантажний автомобіль з напівпричепом під керуванням громадянина України. Українець надав митному контролю товаросупровідні документи, за якими через митний кордон України переміщуються «косметичні засоби для догляду за волоссям, одяг та рекламна продукція» загальною вартістю 14 545 доларів США.

Надані документи свідчили, що продавцем товару є одне з підприємств Шотландії, відправником – компанія Угорщини, із завантаженням в Італії, а одержувачем – українське підприємство.

Посадовими особами управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Чопської митниці Міндоходів прийнято рішення провести поглиблений огляд вантажу, під час якого було виявлено приховані від митного контролю та не заявлені при усному опитуванні 42 пляшки італійського вина «Prosecco Tere Di Sclippa». Крім цього, в ході проведення митного огляду вантажу виявлено наклеєні фірмові етикетки з італійськими реквізитами відправника та продавця, а також пакувальні листи з переліком переміщуваного вантажу, відповідно до яких сфальсифіковано назву відправника, а одержувачем вантажу є українська фірма, відмінна від зазначеної у наданих українцем документах.

У результаті здійсненого Чопської митниці Міндоходів запиту, спрямованого до італійського підприємства-постачальника, надійшов зворотний лист з копіями товаросупровідних документів, за якими реальна ціна товару становить 43 073 євро.

Таким чином, українець приховав від митного контролю переміщувані товари, використовуючи способи, що утруднюють виявлення товарів, та подав органу доходів і зборів документи для переміщення товарів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача та вартості  продукції.

Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених статтею ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України документи та товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил – вилучено.

Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

12 серпня 2014р.

Теги:

НОВИНИ: Кримінал

09:54
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 1
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
» Всі новини