Екс-ректор УжНУ став ректором приватного вишу у Словаччині без приставки в.о. і відкрив представництво вишу в Ужгороді

Колишній ректор Ужгородського національного університету, який написав заяву на звільнення з посади ректора УжНУ в часі подій на Майдані, очолив приватний Центрально-європейський університет у Словаччині без приставки в.о., і вже стиг відкрити представництво вишу в Ужгороді.

Екс-ректор УжНУ став ректором приватного вишу у Словаччині без приставки в.о. і відкрив представництво вишу в Ужгороді

Як повідомляло Закарпаття онлайн, ще у червні Федір Ващук перебував на посаді на той час виконуючого обов'язки вишу, нині ж - став "повноправним" керівником. І - відкрив представництво навчального закладу в Ужгороді.

Видання ще у часі з'яви першої інформації про ректорство Ф. Ващука у Словаччині відзначало невипадковість призначення: Федір Ващук розвивав заклад, який тепер очолює, і раніше, перебуваючи на посаді ректора УжНУ. Тоді саме у співпраці з"університетом" в Скаліці УжНУ анонсував програму подвійних дипломів.

Наразі невідомо, на яких підставах Ф.Ващук, який є громадянином України, зміг працевлаштуватися у Словаччині - принаймні чутки про те, що він має ще й громадянство цієї країни, побутували давно. Так само наразі невідомо, чи має він якесь відношення до права власності цього закладу.

Як пише на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук "новопризначений" ректор, Центрально-європейський університет має представництва в кількох країнах світу. Однак, з яких причин саме для громадян України встановлено пільгову оплату, як про це пише Ф. Ващук, та продовжено термін подачі документів до 15-го жовтня - не зазначається.

08 серпня 2014р.

Теги: Ващук, виш, представництво

Коментарі

До Василя 10.08.2014 / 16:50:16
Як на мене, то добре, що у Закарпатті буде відділення такого Університету (те що це університет можна ознайомитись на сайті)Вам би лиш всіх критикувати. Хай собі працює, студенти самі мають право вибирати куди вступати.

Василь 09.08.2014 / 14:18:55
У Скаліце немає університета. Там є Stredoeurópska vysoká škola v Skalici, а це в перекладі на українську означає ТЕХНІКУМ. Слово університет є тільки в англійському перекладі і у фантазіях Ващука, а в дипломі буде написано, що це škola! Будь-який проект, який відкриває Ващук - це аферизм і кримінал. Гроші йому понесуть тільки повні ідіоти.
Цікаво, скільки ж таких знайдеться?

Микола 09.08.2014 / 10:05:20
На репортері на цю новину хороший коментар добавили: "новий афер-бізнес-проект ПП Вашук"...:)

Знаючий 09.08.2014 / 01:11:05
Але думаю зараз включаться шестірки Федора Ригоровича, які блистять отриманими в ЗакДУ знаннями і вміннями і забичкують мене відповідними до свого рівня аргументами.
Ну і дебільноти, яка не зрозуміло за що понесе до ФГ бабло за євродиплом у нас завжди вистачало.
Не зрозуміло у якому циганському таборі в Словаччині їх на роботу з отриманими в Скаліце дипломами приймуть.

Знаючий 09.08.2014 / 01:07:11
Починаючи з цього року всі державні університети країн Вишеградської четвірки приймають на безоплатне навчання наших абітурієнтів і студентів. А програма подвійних дипломів вже нічого не дає і не значить внаслідок підписання міждержавних угод України з країнами Вишеградської четвірки про взаємне визнання дипломів. Тобто - як випускник УжНУ, так і випускник приватного вишу в Скаліце без проблем іде на конкурс до роботодовця в Євросоюзі і опиняється там де має бути - на смітнику - по причині отриманої низькопробної вищої освіти, за невеликими виключеннями звичайно.
Амінь

НОВИНИ: Соціо

17:51
/ 1
В Ужгороді обрали нову локацію для поховань військових
17:34
/ 4
Закарпаття. "Краматорські" сутінки
12:36
Екомандрівка до витоку Чорної Тиси: діти відкривали природу Карпат разом з екоклубом Фото новина
10:31
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Віталієм Лакатошем Фото новина
10:19
/ 1
На Донеччині поліг Михайло Вінтоняк з Косівської Поляни на Рахівщині Фото новина
23:18
/ 1
На війні з Росією поліг Василь Клюс з Великих Ком'ят Виноградівської громади Фото новина
07:57
У понеділок в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Шкобою Фото новина
14:18
Відкрито реєстрацію на серпневі зміни дитячого табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
11:03
/ 1
У Сокирниці на Хустщині попрощалися з полеглим захисником Володимиром Стецем Фото новина
09:31
Завершилася третя зміна табору "Зелені скарби Карпат": пригоди, відкриття і справжнє літнє щастя Фото новина
20:35
Після модернізації колії з кінця липня відновлюють курсування поїздів до Ужгорода
19:20
/ 1
Підтверджено загибель захисника з Берегова Валерія Ковальова Фото новина
18:59
У серпні на кілька днів буде зупинено курсування потягів між Мукачевом і Кошицями
19:53
/ 1
На Закарпатті дозволили полювання у мисливський сезон 2025-2026 років
19:49
Екоклуб у Ясінях запрошує у мандрівку до витоку Чорної Тиси
19:29
На Закарпатті через суд повернули державі понад 2,6 га землі у нацпарку "Синевир"
14:44
/ 1
У Мукачеві попрощаються з захисником Василем Богданом Фото новина
22:44
/ 2
На Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
19:44
У таборі "Зелені скарби Карпат" стартувала третя зміна: перший день присвятили стихії води Фото новина
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
» Всі новини