БІДА НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ: В Ужгороді проходить семінар АПЕЛЛ, присвячений проблемам паводків

З ініціативи МНС України за підтримки Агентства рятувальних служб Королівства Швеція з 5 по 7 вересня в Ужгороді проходить семінар АПЕЛЛ. Його акцент ставить саме на підвищенні інформованості громадськості щодо можливих ризиків, пов’язаних з паводками, їх попередження. А також розробки на основі такої інформації скоординованих планів відповідних заходів в умовах надзвичайних обставин.

БІДА НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ: В Ужгороді проходить семінар АПЕЛЛ, присвячений проблемам паводківУ роботі семінару також беруть участь словацькі, румунські та угорські спеціалісти центрального та місцевого рівнів, котрі відповідають за запобігання паводкам та реагування на їх можливі наслідки у прикордонних регіонах.

Закарпатський регіон для проведення такого заходу вибраний був не випадково, адже лише за роки незалежності України, область вже двічі потерпала від страхітливих наслідків повеней та паводків, які завдали збитків на мільйони гривень.

Боротьба з паводками та повенями у 1998 та 2001 роках навчила одній, але дуже важливій істині - боротися з природним лихом можна тільки гуртом. Бо без координації спільних зусиль ця боротьба приречена на провал. Саме тому в роботі семінару взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства охорони навколишнього природного середовища, Міністерства оборони, Міністерства палива та енергетики, а Державного комітету по водному господарству.

Семінар АПЕЛЛ в Ужгороді став новою відправною точкою у формуванні дієвої системи протидії водній стихії, поглибив співпрацю між країнами-сусідами, а також сприяв встановленню тісних ділових та дружніх стосунків.
Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області
06 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:40
У Сіднеї під час теракту на святкуванні Хануки загинув ужгородець Тібор Віцен Фото новина
14:37
Стало відомо ім’я 15-річної дівчини, яка загинула вчора у ДТП на Хустщині Фото новина
13:31
У Великій Доброні вночі горів житловий будинок Фото новина
12:26
/ 9
Закарпатська волонтерка Власта Рейпеші заявила про погрози та переслідування з боку керівництва обласного ТЦК
11:20
В селі Загаття під час пожежі травмувався підліток
10:15
На Хустщині легковик із підлітками врізався у вантажівку Фото новина
10:01
У Порошкові рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку
18:02
У селі Бедевля на Тячівщині в ДТП загинув 68-річний чоловік Фото новина
10:19
18-річного хлопця затиснуло між колесами навантажувача в Ужгороді Фото новина
12:20
У Берегові спалахнув ресторан
09:00
/ 3
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території Свято-Покровського монастиря Фото новина
14:49
Бригада екстреної медичної допомоги врятувала ужгородку із зупинкою серця
11:32
/ 1
На Закарпатті медики встигли на пологи попри темряву та розмиту дорогу
17:58
/ 1
BMW зайнявся просто на парковці в Мукачеві Фото новина
13:22
На Мукачівщині під час пожежі врятували подружжя літнього віку Фото новина
15:40
/ 1
В Ужгороді горіла сауна спортивно-розважального комплексу Maximus Фото новина
13:34
На Закарпатті зафіксували нічний землетрус Фото новина
12:07
У Сільці під колесами легковика загинув 75-річний велосипедист Фото новина
10:53
На Закарпатті дитина отримала важку травму повіки під час гри із сокирою Фото новина
17:27
/ 1
На Рахівщині загинув 17-річний мотоцикліст, врізавшись у бетонний водовідлив Фото новина
16:27
/ 1
У Сускові автомобіль на смерть збив 53-річну жінку-пішохода Фото новина
14:59
У Хусті рятувальники оперативно загасили пожежу біля житлового будинку Фото новина
10:16
У Тересві ледь не згорів двоповерховий житловий будинок Фото новина
11:20
50-річна жінка загинула внаслідок пожежі в Ужгороді
15:06
На Хустщині під час руху загорівся КАМАЗ Фото новина
» Всі новини