Закарпатські військовослужбовці, які нині протистоять агресії на Сході, отримають статус учасників бойових дій

Про це повідомила в.о. директора Департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк. Відтак, за її словами, на учасників бойових дій і членів їхніх сімей поширюватимуться ряд пільг, серед яких: безоплатне одержання ліків і лікарських засобів, безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, 75-процентна знижка на плату за користування житлом і комунальними послугами тощо.

Закарпатські військовослужбовці, які нині протистоять агресії на Сході, отримають статус учасників бойових дій

«Згідно з внесеними 1 липня змінами до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасниками бойових дій визнано військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної Гвардії, Служби безпеки та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали територіальну цілісність нашої держави і брали безпосередню участь в антитерористичній операції», – зазначає Ганна Степанівна.

За її словами, на учасників бойових дій і членів їхніх сімей  поширюватимуться ряд пільг, передбачених вищенаведеним Законом, серед яких: безоплатне одержання ліків і лікарських засобів, безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, 75-процентна знижка на плату за користування житлом і комунальними послугами тощо.

Відтак статус учасника бойових дій надається військкоматом за місцем реєстрації військовослужбовця з урахуванням відповідних записів у військовому квитку. 

«Після отримання посвідчення, цих осіб ставлять на облік в органах соціального захисту населення за місцем реєстрації чи фактичного проживання та вносять в Реєстр пільговиків. Пільги починають діяти лише після набуття статусу учасника бойових дій», - наголошує в.о. директора Департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк.

 

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 
06 серпня 2014р.

Теги: військовослужбовці, агресія, статус

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини