Закарпатця-заробітчанина на Київщині за проросійські погляди зарізав косою "колега" з Чернігова

Днями, близько 3-ї години ночі, до Києво-Святошинського районного відділу міліції надійшло повідомлення від мешканця села Софіївська Борщагівка, що на Київщині, про те, що по вулиці Щасливій ходить невідомий чоловік і просить про допомогу.

Закарпатця-заробітчанина на Київщині за проросійські погляди зарізав косою "колега" з Чернігова

За вказаною адресою прибула слідчо-оперативна група. Як з’ясували правоохоронці, пізно ввечері двоє найманих робітників за місцем тимчасового проживання розпивали алкогольні напої. Чарка за чаркою і між заробітчанами виникла суперечка з приводу суспільно-політичної ситуації в країні.

Мешканець Закарпатської області, 44-річний чоловік, відстоював проросійські погляди, наполягав на союзі з Росією. А уродженець Чернігівської області, будучи палким прихильником Майдану, не витримав морального тиску, схопив господарську косу і наніс декілька колото-різаних поранень в шию свого супротивника. Коли прийшов до тями та усвідомив невиправне, вибіг на вулицю і почав благати, щоб хтось з сусідів викликав міліцію. 

Правоохоронці на місці події затримали 44-річного підозрюваного та доставили до відділення міліції, де він зізнався у скоєному вбивстві.

Наразі слідчим відділом Києво-Святошинського РВ ГУМВС України в Київській області відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Підозрюваний, якому загрожує позбавлення волі від семи до п’ятнадцяти років, знаходиться під вартою. Триває досудове слідство, повідомляє відділ звязків із громадськістю ГУМВС у Київській області.

05 серпня 2014р.

Теги: заробітанин, проросійські погляди, коса

Коментарі

Мукачівець 06.08.2014 / 13:33:45
За відмінну думку людину вбили. Убивця прийшов до тями та усвідомив невиправне. У коментаторів, чи то кора заблокована, чи повна її відсутність.

паламарь 05.08.2014 / 22:51:30
Упокой Господи душу непутьового раба Твоего, яко не дав Ти йому розуму.Ти правильно розпорядився його долею ібо такий міг погубити не одну душу невинних чад Твоїх.

Лікар 05.08.2014 / 21:48:01
Хлопці міста у береговськуй псіхушці всім хватит.Welcom!

пенсіонер 05.08.2014 / 19:47:52
Но знаєте не шкода,ко што собі глядав,хотів рашу та собі найшов,

Громадянка 05.08.2014 / 18:37:50
Так ся стало...

Ужгородець 05.08.2014 / 18:37:06
Знаєте мабуть правильно зробив.

руді 05.08.2014 / 17:43:34
шкода людину. та як кажуть закарпатці - дурня бють.

Легінь - руснак (бетяр) 05.08.2014 / 17:35:19
без суда і слідства, достав своє сепаратист.

Копча 05.08.2014 / 17:13:54
Коса зброя проти зомбі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини