До суду спрямовано справу нападників на Тячівщині, які відібрали у жінки авто та ювелірні вироби

Прокуратурою Тячівського району закінчено досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами розбою (ч. 3 ст. 187 КК України) та незаконного заволодіння транспортним засобом (ч. 3 ст. 289 КК України), що було вчинено трьома місцевими мешканцями наприкінці травня, повідомив прокурор Тячівського району Владислав Братюк.

Як встановлено в ході досудового розслідування, троє мешканців Грушева здійснили розбійний напад на місцеву жінку-приватного підприємця, в ході якого заволоділи автомобілем «Шкода-Суперб», ювелірними виробами та іншими матеріальними цінностями потерпілої.

Завдяки своєчасно та повно проведеним слідчим (розшуковим) діям,  дані злочини розкрито і вже 5 червня встановлено особи нападників та повідомлено їм про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.

Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Довідково:

ч. 3 ст. 187 КК України - розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

ч. 3 ст. 289 КК України - незаконне заволодіння транспортним засобом вчинене організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди, -   караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

01 серпня 2014р.

Теги: нападники, авто, ювілерні вироби, суд

НОВИНИ: Кримінал

17:04
/ 1
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
» Всі новини