Акції по блокуванню доріг на Хустщині та Мукачівщині були керованими?

Акції по блокуванню доріг в селах Хустського району відбувалися одна за одною. Про це Закарпаття онлайн повідомив активіст з Хуста Роман Келемен, який був на місці подій.

Акції по блокуванню доріг на Хустщині та Мукачівщині були керованими?

У своєму Фейсбуці він розмістив свої враження і фото з протестної акції в Сокирниці: "Я ж говорив "не грайтесь з мобілізацією", ця чехарда з повістками в Хустському військкоматі привела до того, що жителі сіл Стеблівка, Сокирниця, Крайникове, Драгове перекрили траси і зупинили рух автомобілів.

У Сокирниці люди вимагали зустрічі з владою та представником військомату, але ті не дуже поспішали на зустріч з громадами, деякі з них в телефоному режимі говорили, що нехай пишуть "письма" президенту. Через дві години протестувальники з’явилися на дорозі в селі Стеблівка, а через 4 години - в селі Крайникове. Прибув туди, нарешті, і наш воєнком Сийпі О.Б. Тут йому народ згадав все: і тих, кого відкупили від армії, і як якісь молоді люди розносять повістки по селах, шантажуючи людей, натомість вимагають кошти за невручення повісток. Назвали і ціни різні - від 100 гривень до 500 доларів США.

Представники влади підготували звернення до президента та "губернатора", міністра оборони про відміну мобілізації до війська і тільки після цього народ розблоковував дороги.

Думаю, вони зрозуміли, що потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед населення", - пише Р.Келемен.

Як повідомили Закараття онлайн інші джерела, людей лякали тим, що вже, мовляв, їдуть автобуси і зараз будуть забирати молодь. Хто конкретно розпускав ці чутки, з'ясувати важко. Втім, підозрілі люди, які трималися осторонь "масовки" і втікали від фотоапаратів, були помічені і на цих акціях.

Аналогічно синхронізованими виявилися і "антимобілізаційні" акції в іншому регіоні Закарпаття - на Мукачівщині. Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, дороги майже одночасно перекривалися в Ракошині та прилеглих до нього селах - Червеньові, Горонді та Домбоках.

Закарпаття онлайн. Фото Романа Келемена

28 липня 2014р.

Теги: мобілізація, військкомат

Коментарі

Закарпатець 2014-07-31 / 16:58:33
Московський патріархат має бути заборонений на державному рівні. То факт.

Підтримка 2014-07-31 / 00:27:16
Орко та арт молодці на всі сто геть кацабію із нашого Закарпаття.

Орко 2014-07-29 / 22:50:10
Розганяти нись бо завтра туй буде русский чобот і референдум заонандажають як у даунбасі. Тамки люди думали ож за мир голосують, а голосували за ДНР і войну. Задумайтеся перед тим як путь перекривати шо робите жони біснуваті

арт 2014-07-29 / 22:25:07
То, що руська церква там при чомусь ясно дурневі.Подивіться на храм в центрі Ракошина. Але насторожують коментарі М-студіо.Адже думка каналу є думкою Балоги. Може пан Віктор у щось бавиться?

112 а що военком заяву пише 2014-07-29 / 17:46:50

112 2014-07-29 / 17:44:45
для стеблівки уто із монастиря городилова

1111 2014-07-29 / 17:25:11
Тільки мені здається, що тут русини з кацапами замішані? Розганяти нахер силов. Що значить не віддадуть, вся країна бореться з ворогом, а наші нет? Чортовий менталітет... Арештувати пару баб дурних, дати по 14 суток.

чай на двох 2014-07-29 / 15:51:41
Московські попики- основний дестабілізуючий фактор на Закарпатті. Це і служби на російській, це прославляння кіріла, москви, а недавно януковича. Тепер пожинаєм плоди толерантності. Московську церкву геть з Закарпаття!!!!

закарпатець 2014-07-29 / 14:36:34
Підтримую, Хуст. 100 відсотків правда. Влада має цим зайнятися.

Хуст 2014-07-29 / 14:05:12
Московський патріархат,це ворог в тилу!Якщо не спинимо,погано закінчиться,люди,треба діяти!

Читач 2014-07-29 / 13:57:24
До Васмана. А хто у тому винен, що українська держава (точніше - українські олігархи) за 24 роки не змогли та й не хотіли створити належні умови для гідного життя наших громадян? Якщо держава навіть можливості не дає прогодувати сім'ю чесним заробітком (тільки корупцією, брехнею і розкраданням державного майна), то чому ви дивуєтесь тому, що великий відсоток наших співвітчизників виживають за кордоном?

Про акцію 2014-07-29 / 11:00:07
Цю акцію у Росії розмалюють, що Закарпаття проти АТО, і це організовує нам московська церква.Люди схаменіться ідіть додому.

Богдан 2014-07-29 / 08:48:17
Дурепи ведуться. Думає,що кіть снаряд у її двур ще не впав,то війна їх не стосується.А попи руські відчитуються своїм агентам,ош всьо іде як по маслу...

До копчі 2014-07-29 / 00:05:48
Якщо є такі факти то треба священиків тих призвати в армію, або звинуватити у сепаратизмі.

васман 2014-07-28 / 22:12:36
"не віддамо чоловіків на войну" - бо ко тогди на зароботки у р0сію піде?

Легінь - руснак (бетяр) 2014-07-28 / 21:18:22
Ці антиукраїнські(антимобілізаційні) акції сплановані за здалегідь. Усі тоті жони думавуть, що туй на Закарпаття не дойде чіжма окупанта. І война їм не грозить. Баганки дурні!!

Копча 2014-07-28 / 20:37:27
Священники УПЦ МП пропагують серед прихожанок ідею про недоцільність АТО (бо Путін і так переможе, і т.п.) та необхідність "захистити" чоловіків від призову. Усе ця попівська агіткампанія розпочалася з об’явленням чергової хвилі мобілізації.

стеблівка 2014-07-28 / 20:16:40
Ко знає, што вто за бородаті челядники? Штось межи нашима таких не видів

віктор 2014-07-28 / 19:44:08
З такими темпами ,завтра чечени будуть в Закарпатті ,а ті мешканці будуть гойкати- Спасайте нас!

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5