У зону АТО виїхав зведений загін закарпатських міліціонерів (ФОТО, ВІДЕО)

Півсотні правоохоронців Закарпаття вирушили на Схід України, аби звільняти рідну українську землю від терористів і сепаратистів. Про це повідомили в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

У зону АТО виїхав зведений загін закарпатських міліціонерів (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 28 липня, зведений Карпатський загін у складі півсотні правоохоронців вирушив на Схід України в зону Антитерористичної операції.

Начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич, який нещодавно на чотири дні формально з'їздив в зону АТО, повідомив, що кількість правоохоронців, що бажають їхати на Схід, в рядах закарпатської міліції не зменшується - окрім нинішніх півсотні добровольців, в УМВС таких є ще близько тисячі. 

З батьківським напутнім словом до бійців звернувся професор Ужгородського національного університету Юрій Бесага, який, зокрема, сказав:

- Я теж офіцер запасу і готовий їхати з вами. Захищати Батьківщину – це чоловіча робота, і перекладати її на чиїсь плечі, ховатись за жіночими спідницями, не гоже. Ми всі будемо молитись за вас, аби ви повернулись додому живі-здорові!

Керівник громадського благодійного об′єднання «Неємія» з Ужгорода пані Наталія розповіла, що в них наразі відпочивають кілька дітей-біженців зі Сходу. Один із них, хлопчик Ілля зі Слов′янська, щиро подякував бійцям за звільнення від бандитів його рідного міста, побажавши звільнити весь Донбас і Луганськ, а головне – повернутись додому живими-здоровими. На пам'ять Ілля разом із юною ужгородкою вручили міліціонерам щирі дитячі малюнки.

На завершення бійців благословили духовні отці з кількох конфесій, заспівавши «Многая літ!». А працівниці УМВС подарували кожному солдату, як обереги, натільні хрестики та іконки. 

Очолив зведений загін заступник начальника УМВС області полковник Олександр Гебеш.

28 липня 2014р.

Теги: міліція, АТО, доброволець

Коментарі

яна 29.07.2014 / 10:08:44
Справедливості не було і не буде, особливо в Нашій незалежній Україні....нажаль....

Патріот 29.07.2014 / 08:55:54
навіщо так брехати, добровільно з цього загону пішло може троє, чи четверо міліціонерів, других добровільно примусово відправили... Це якийсь суцільний жах, навкруги одна брехня, вірити не можна навіть нашим захистникам! Високопосадовці сидять тихенько, ховаючи своїх дітей, а наші йдуть під кулі! Хто скаже мені, де справедливість?

Ibn 28.07.2014 / 19:19:08
їх тисячі, а ідуть десятки. Інші будуть мазати.

джімі 28.07.2014 / 18:43:25
я би теж з вами шановний пане не треба лицемірити чому тоді не ідете шановний чому всі наші шановні панове правителі та синки не ідуть я не можу порозуміти або депутатські синки сидять вдома а кричать я би теж можливо треба самим показати приклад

НОВИНИ: Соціо

18:08
/ 1
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
15:23
На Мукачівщині рятувальники евакуювали травмованого мотоцикліста з лісу Фото новина
10:58
На трасі Київ – Чоп викрили порушення в міжнародному автобусі Фото новина
09:41
На Закарпатті розслідують ймовірну фіктивну мобілізацію чоловіка з інвалідністю Фото новина
09:00
На Закарпатті за пів року померло вдвічі більше людей, ніж народилося Фото новина
00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 13
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
» Всі новини