В Ужгороді відбувся велопробіг «З велосипедом за мир з молитвою» (ФОТО)

26-го липня відбувся велопробіг по місту Ужгород «З велосипедом за мир з молитвою».

В Ужгороді відбувся велопробіг «З велосипедом за мир з молитвою» (ФОТО)

Організатором цієї події був протоієрей Владислав Ігнатишин, повідомляє інформаційний вісник Мукачівської греко-католицької єпархії.

Попередньо до всіх храмів деканату міста Ужгород було надіслано запрошення. Участь у велопробігу взяли не тільки греко-католики, а й також вірники православної конфесії та реформати.

На початок пробігу настоятель собору, став. прот. Іван Тидір, декан м. Ужгорода, поблагословив усіх учасників. Потім всі вирушили у велоподород по ужгородських церквах. На зупинках у храмі всі молилися за мир у нашій країні. Також відвідували і православні храми, де учасників велопробігу зустрічали настоятелі, які розповідали про історію храмів. Відвідали і реформатську церкву, де спільно з братами-реформатами молилися за Україну.

Наприкінці велопробігу, який тривав з зупинками майже 4 години, на Пагорбі Слави, що на ужгородському цвинтарі Кальварія, відбулася панахида біля могил наших Героїв, котрі загинули на сході України.

Організатори події щиро дякують всім учасникам, а також висловлюють подяку працівникам ДАІ та швидкої медичної допомоги, котрі супроводжували молодь.

27 липня 2014р.

Теги: велопробіг, молитва, греко-католик, православний, реформат

НОВИНИ: Соціо

17:31
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 1
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 1
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
» Всі новини