Заступник голови Державної фіскальної служби назвав Чопську митницю "чорною дірою" кордону і оголосив війну

Заступник голови Державної фіскальної служби Анатолій Макаренко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбуку дав чітко зрозуміти, що не примириться з контрабандними потоками через кордон України і оголосив "холодну" війну. На думку Макаренка, Чоп, Ягодин та Львів досі залішаються «чорними дірками» кордону.

Заступник голови Державної фіскальної служби назвав Чопську митницю "чорною дірою" кордону і оголосив війну

"На сході країни палахкотить справжня "гаряча" війна. Трагедії останніх днів підтверджують це ще і ще раз. Оцінивши обстановку на кордоні, керівництвом фіскальної служби прийнято рішення про проведення війни "холодної" на західних рубежах.

Ні для кого не секрет, що в той час, коли сотні-тисячі патріотів України віддають за неї свої життя, захищаючи наші східні рубежі, на західних йде зовсім інша "життя".

Одеса, Чоп, Львів, Ягодин (і не тільки вони) залишаються "чорними" дірами кордону. Контрабандне співтовариство, злившись в бізнесовому "екстазі" з місцевими митними "елітами", відчуває себе досить комфортно і затишно.

Розумію, що разовими "акціями залякування" проблеми митниці не вирішити, тому хочу в останній раз попередити вищезгадані категорії "особового складу": або ви справно поповнюєте держбюджет і за допомогою митниці отримуєте швидке і розумне розуміння, або жорстка і безкомпромісна АКО (антиконтрабандна операція).

Як казав сумновідомий класик: "Решту додумайте самі". Здається, пояснив досить виразно - митні "рішали" точно зрозуміють.

До зустрічі на митних перехрестях. Вчимося жити по-новому», - написав у Фейсбуку Анатолій Макаренко. 

26 липня 2014р.

Теги: Макаренко, митниця, контрабанда

Коментарі

ЯКЩО 28.07.2014 / 12:30:38
НЕ ПОЧНЕТЕ ЦЕ ВСЕ З ВЕРХУ ТО ПОЧУЕТЕ ЗАХІД НЕ ТІЛЬКИ СХІД СИСТЕМА ОСТАЛАСЯ СТАРА СПОЧАТКУ НЕ ВИМАГАТИ А ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ДАЙТЕ А ПОТІМ ВИМАГАЙТЕ БО БУДЕ ЯК НА СХОДІ БО ВСІ НЕПОЇДУТЬ НА ЗАРОБІТКИ

"Митать" 28.07.2014 / 10:24:16
(В.Висоцький) Прозрениє пришло, аж поползли мурашки ...........

Вуйко 26.07.2014 / 17:54:47
А шо типирка брати Дурани Ванька і Мішо і Варцаба малий не будуть бабло уже стригти і умруть з голоду продавши своі магазини і Тауреги ?

НОВИНИ: Кримінал

14:51
/ 1
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 2
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
» Всі новини