Закарпатських міліціонерів змусили самих купувати форму для участі в АТО, а хустські ДАІшники відмовилися їхати на Схід

Закарпатським міліціонерам, які їдуть на схід України для участі в антитерористичній операції на Донбасі, треба самим купувати форму.

Закарпатських міліціонерів змусили самих купувати форму для участі в АТО, а хустські ДАІшники відмовилися їхати на Схід

Відповідну усну вказівку під час підсумкової колегії УМВС України в Закарпатській області, яка відбулася сьогодні, 22 липня, дав головний міліціонер Закарпаття Сергій Шаранич. Він дорікнув своїм підлеглим, що ті не можуть виділити гроші на закупівлю однострою.

Крім того, як повідомили Закарпаття онлайн джерела в правоохоронних органах, райвідділи міліції так само в усній формі зобов'язано збирати кошти на придбання бронежилетиів та касок. Виконуючи цю вказівку, Перечинський райвідділ міліції зібрав вже близько 50 тисяч гривень. А, наприклад, Берегівський та Рахівський РВ УМВС вже дали запити щодо реквізитів на закупівлю такого обладнання.

Як наголошують джерела Закарпаття онлайн, міліціонери обурені такими діями керівництва УМВС, адже такий збір коштів для забезпечення захистом тих, кого направляють в зону АТО, є незаконним, а так само незаконні і непрозорі процедури закупівлі бронежилетів і касок не гарантують, що отримані комплекти відповідатимуть зазначеним класам захисту і гарантуватимуть збереження життя наших правоохоронців у небезпечних ситуація.

Крім того, за інформацією Закарпаття онлайн, хустські ДАІшники відкрито відмовилися виконувати наказ С.Шаранича про направлення в зону АТО. Через це, як завуальовано повідомила сьогодні за підсумками колегії прес-служба міліції, в Хустській ДАІ "стоїть питання повної ротації керівного особового складу".

 Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сам С.Шаранич днями здійснив "декоративний" чотириденний візит до місць дислокації закарпатських міліціонерів на Донбасі.

22 липня 2014р.

Теги: Шаранич, АТО, бронежилет, каска

Коментарі

КУНовець 2014-08-03 / 20:55:47
Всі Хустські менти - мусор!!!який треба виганяти...

дружина 2014-07-30 / 17:16:53
Мій чоловік,будучи "ментом",не побоявся і пішов на схід,але я бажаю керівництву поіхати туди,на пепредову,у тих бронежилетах в яких вони відправили наших хлопців.Хай кожен з них розбирається зі своєю совістю.Бог їм суддя.

Майдан 2014-07-28 / 13:28:02
У вас поки натрапиш на одного порядного мента, спочатку наткнешся на двадцять непорядних. Тому люди і не звертаються. Розганяти вас треба. Всіх до одного

всім 2014-07-28 / 12:00:58
Які всі тут грамотні...які всі тут усвідомлені у теперішній ситуації...
ви всі тут наголошуєте на тому, що всі силовики хабарники, нероби, злочинці...
А в мене до Вас усіх питання?"а хочаби хтось з вас повідомив про злочин того чи іншого правоохоронця, хочя би хтось із вас написав заяву про вимагання хабара, хочаби хтось повідомив про протипрані дії тих же гаїшників? Ви мені дасте відповідь:"А нафіга про то заявляти, якщо і так ніхто нічого не буде робити бо вони там всі як один, як брали так і беруть".
Так вот то все брехня!!! Особисто знаю багато сбу - шників і тих же ментів. Так от в їх рядах є ще нормальні хлопці, толкові, які оцінюють ситуацію повністю аденкватно. І так само говорять, що люди не йдуть, не заявляють, мовчать. А як кричали на мітингах люди, шо поборять ту корупцію за раз. І шо сталося, побороли? Як виявляється факт вимагання, умоляють людей щоб ті написали заяву, а ті в свою чергу шукають обхідні шляхи, якихось родичів шоб порішати і в результаті знаходять і просто дають взятку, тільки менше. А на запитання чому саме так поступив відповідають " а шо про мене люди подумають, будуть казати шо стукач". Як ще нікому не зрозуміло, що суть цієї революції було зміти своє відношення до життя в цій країні, якщо ми і далі будемо мовчати, а говорити як герої на форумах і срати в коментах, то нічого не зміниться. але нічого і так не зміниться, правда? Вам би лиш сидіти дома, та шоб за вас все зробили, а якщо не зробиться, не получається, то краще знайти винуватих - то сбушники хабарники, вони винуваті, то менти продажні розстріляти їх усіх, но зато ми всі самі умні в себе по домівках тихесенько сидимо... "крик дущі"

1234 2014-07-28 / 09:04:50
Всіх силовиків відправити на схід, може там користі буде з них, а у нас нічого не поміняється без них, вони зовсім свої функції не виконують, лиш те і знають що покривати злочинців і брати хабарі!!!!!!

лісник 2014-07-27 / 12:24:42
хустських ментів всіх туда бо лише поборами та підставами на дорогах займаються.

Вуйко Славко 2014-07-27 / 00:30:38
"Бійці 72-ї бригади про реальні втрати, зрадництво і про багато інше":
https://www.youtube.com/watch?v=KFP18GJuCyM

йончі 2014-07-26 / 21:01:15
не хотять їхати звільняти най вівців пасуть

МРАК 2014-07-25 / 23:55:25
Нет ничего более гнусного и омерзительного, чем так называемые инспекторы Хустского ДАИ! Это отребье, взрощенное регионалами из самых гнусных отбросов нашего народа (убийц, взяточников, карьеристов,пресмыкающейся перед властью интеллигенции), готово за власть и доходное место убить собственных отца и мать! Эти выродки готовы разорвать своих соплеменников, и даже не ради выгоды, а ради удовлетворения своих низменных инстинктов, для них не существует ничего святого, предательство является для них нормой жизни, они убоги умом, злобны, завистливы, хитры особой хитростью. Эти нелюди вобрали в себя все самое плохое и низменное от Закарпатцев, для хороших качеств в душе их не осталось места.Больше всего они ненавидят своих благодетелей, тех кто сделал им добро и готовы всячески пресмыкаться перед сильными мира сего. Они ни к чему не приспособлены и могут исполнять только примитивную работу, они никогда не смогли бы создать что то возвышенное разумное, рабские инстинкты настолько въелись в них, что покрыли омерзительными язвами всю их сущность!»

хххх 2014-07-25 / 16:59:05


Самі кончені гаїшники то хустські під***и їх всіх на передову а не дома харі відїдати на людських грошах


дід 2014-07-25 / 15:25:47
З хустського ДАІ є два добровольці в АТО Цьока Василь, Шкребинець Михайло ці саме більше беруть день і ніч у засаді треба щоб поділились бойовим умінням на сході, може БЕСА і СРЕЛКА обберуть...

до "для силовиків" 2014-07-25 / 06:18:33
Україна дала їм ВСЕ, чого забажали і не одного "шмаркатого, розявленого і наполовину грамотного" вивела в люди. Народ України утримує їх для того, щоб вони виконували функції правоохоронних органів в тому числі боролися антисуспільними елементами - терористами.

рем 2014-07-25 / 05:26:17
Менти, сбу-шники, інші силові структури і далі продовжують курувати контрабанду наркоти, зброї та інших товарів через кордон. Користі від них зараз небагато: на фронт їх потрібнобрати в першу чергу, а не людей,які в свому житті ще зброю не бачили. Нахрена в Україні 300 тис. ментів? Спокійно 10% з них вже завтра можна на передову фронту направляти.

132465 2014-07-24 / 22:15:53
хустських п,,,в ДАІ давно пора гнати в АТО. То їм не по міжгірському району гроші гребсти. І тот Мішо усатий прапор най свої взятки йде відробляти

арт 2014-07-24 / 17:44:58
Менти військовозобов*язані.За не виконання наказу-трибунал.

вуз 2014-07-24 / 15:19:19
Я зрозумів, що ротація Хустського ДАІ тільки керівництва - а що з рядовими інспекторами ДАІ?. Вони всі патріоти чи бажають служити в АТО...

вуз 2014-07-24 / 14:58:46
Який з них толк в АТО з цих уродів - знову показали себе - звільнити всіх.

ЗАКАРПАТЕЦЬ 2014-07-24 / 14:58:29
ЩОДО ТАКИХ К ХУСТСЬКІ ДАЇШНИКИ ІСНУЄ СТАТТ ПРО ДЕРЖАВНУ ЗАРДУ І ЇЇ ПОТРІБНО ЗАСТОСОВУВАТИ. ЯК ХАБАРІ НА ДОРОГАХ БРАТИ - ТО ВСІ ГАРАЗ, А К СВОЮ ЗЕМЛЮ ЗАХИЩАТИ, ТО СЛАБО???

для силовиків 2014-07-24 / 10:56:17
всі роки незалежності силові структури (міліція, прокуратура, СБУ)не займались своїми функціональними обов,язками, через що зараз така ситуація в державі. Тому, всіх - в зону АТО, пора вже працювати на державу, яка дала їм ВСЕ

мусорок 2014-07-23 / 21:49:32
а Шаррік з Гецком друганом продовжувуть тягати сигаретлмкм в Словакію і чом не давуть на АТО бабки шо їм носить Мішо Воєнний ?

НОВИНИ: Соціо

14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
» Всі новини