Викрадений в Ужгороді BMW Х6 знайшли у лісі, одного з нападників з Хмельницького взято під варту

Працівники карного розшуку Ужгородського міськвідділу міліції затримали одного з трьох розбійників, які, погрожуючи пістолетом, заволоділи чужим автомобілем «БМВ Х-6». Знайшли викрадену дорогу автівку неподалік міста – в лісі на Ужгородщині.

Викрадений в Ужгороді BMW Х6 знайшли у лісі, одного з нападників з Хмельницького взято під варту

В середу, 16 липня, о 17.15 по телефону «102» до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 29-річної мешканки міста, приватного підприємця, про те, що близько 16.50 год. біля одного з кафе по вулиці Швабській в місті Ужгороді троє невідомих осіб в масках, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, незаконно заволоділи належним їй автомобілем «BMW Х-6» білого кольору, з державним номерним знаком Словацької Республіки. 

На місце події виїхали слідчо-оперативна група та працівники карного розшуку міськвідділу міліції. З’ясувалося, що даний автомобіль знаходиться у власності потерпілої. В той вечір за кермом автівки був її 31-річний чоловік, сама ж вона знаходилася на передньому сидінні, в якості пасажира.

Зі слів водія, автомобіль він припаркував біля одного з кафе на вулиці Швабській. Вийшов з салону і попрямував до сервісного центру, щоб забрати ноутбук, який напередодні залишив на ремонт. Дружина ж залишилась в автомобілі. Повернувшись за 10 хвилин, помітив в автівці двох невідомих чоловіків – один з них сидів за кермом, а другий на задньому пасажирському сидінні. Чоловік сів на заднє пасажирське сидіння, після чого до автомобіля підійшов третій невідомий чоловік та сів поряд.

Незнайомці почали вимагати у подружжя гроші: мовляв, звідки у вас кошти на таке авто? Жінка за кілька хвилин, вибравши слушну мить, вискочила з салону авто й побігла в кав'ярню по допомогу, куди слідом за нею послідував один із нападників. Тим часом інший зловмисник, який знаходився за кермом, дістав предмет, схожий на пістолет, й вже почав погрожувати чоловікові потерпілої, який з переляку вистрибнув з автівки та побіг слідом за дружиною. Після чого нападники, дочекавшись свого спільника, зникли на автомобілі подружжя у невідомому напрямку.

Для розкриття даного злочину, встановлення осіб зловмисників, розшуку викраденого автомобіля було задіяно особовий склад міськвідділу міліції, створено пошукові групи, посилено наряди для патрулювання міста, а також введено в дію оперативний план «Перехоплення».

Невдовзі наполеглива й клопітка робота дала позитивний результат. Працівники карного розшуку міськвідділу міліції виявили на вулиці Шумній в Ужгороді молодика спортивної статури, який за описом потерпілих був схожий на одного з нападників. При спілкуванні з міліціонерами чоловік всіляко намагався уникнути будь-яких відповідей на прості запитання і якнайскоріше відійти від них. Зловмисника міліціонери затримали. Доставивши його до міськвідділу, було встановлено його особу - ним виявився 29-річний житель міста Хмельницький.

Усвідомивши безвихідь ситуації, зловмисник почав зізнаватися. Розповів, що до Ужгорода приїхав потягом, в понеділок по обіді. Де саме зупинився та мету приїзду до обласного центру Закарпаття пригадати не міг...

Викрадений автомобіль міліціонери виявили в ліс на Ужгородщині під час проведення оперативно-розшукових заходів.

Відомості по даному факту слідчим відділом Ужгородського міськвідділу міліції внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України (Розбій). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років із конфіскацією майна.

Наразі затриманий хмельничанин спілкується з міліціонерами. Йому повідомлено про підозру у скоєнні даного злочину. Враховуючи суспільну небезпечність правопорушника, відносно нього обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Триває досудове розслідування.

Міліціонери вживають відповідні заходи по затриманню інших фігурантів справи.

 

 

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

21 липня 2014р.

Теги: ліс, викрадений, нападник, варта

Коментарі

Адмін 21.07.2014 / 10:29:46
Так, Ви однозначно праві. Виправили. Спасибі

lion 21.07.2014 / 10:24:09
Адмін, міста "Хмельницьк" як у вас в тексті, в Україні нема... і в родовому "з Хмельницького", а не Хмельницька...

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 2
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 3
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
» Всі новини