На Перечинщині злодії розібрали будинок на цеглу для продажу

Троє жителів села Порошково, що на Перечинщині, розібрали стіни цегляного будинку, аби продати крадений будівельний матеріал та заробити грошей. Слідчий Перечинського райвідділу міліції оголосив хлопцям про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 Кримінального Кодексу України (таємне викрадення чужого майна, скоєне групою осіб).

За поміччю до міліції прийшов ображений житель села Порошково. Чоловік розповів правоохоронцям, що лише кілька днів він не навідувався до старенького будинку своєї покійної матері, а невідомі гості за цей час уже розібрали цегляну стіну домівки.

Дану подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Перечинського райвідділу міліції.

Хата залишилася чоловіку у спадок від матері. Жити в будинку чоловік не планував, але і продавати не поспішав. Підростає син – буде мати свій куточок. Із будинку власники повиносили всі цінності, та порошківець навіть не припускав думки про те, що хтось може позаритися на голі стіни.

Правоохоронці розпочали пошуки невідомих крадіїв. Проводилися подворові обходи громадян, і увагу молодого дільничного інспектора міліції Івана Комана привернула цегляна новобудова в одному з дворогосподарств Порошкова. Власник дворогосподарства пояснив, що зовсім недавно придбав з рук у місцевих парубків цеглу, аби трохи зекономити на будівництві, адже нова цегла коштує недешево. 

Міліціонери встановили особи громадян, що торгували цеглою, ними виявилися троє хлопців, двом з яких ще не виповнилося і вісімнадцяти років. З’ясувалося, що саме вони причетні до скоєння крадіжки. Парубки у всьому зізналися, розповіли, що крали цеглу, бо хотіли заробити грошей. Повалили стіну, погрузили добро на гужову повозку і вирушили на пошуки покупців.

Тепер же за свої дії усім трьом доведеться відповідати у суді.

Мирослава Пекар, Перечинський РВ УМВС

17 липня 2014р.

Теги: Порошково, стіни, цегла

НОВИНИ: Кримінал

14:32
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 6
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 9
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини