Через нецільове використання земель на Закарпатті державі завдано збитків майже на 90 тис грн

Планова перевірка з питань дотримання вимог земельного законодавства, що проводить Державна інспекція сільського господарства України, знову виявила правопорушення.

Так, Держсільгоспінспекція в Закарпатській області знайшла порушення при використанні земельної ділянки ДП «Санаторій «Поляна» в с. Поляна Свалявського району. Було встановлено, що земельну ділянку розмірами 4,1734 га надано в постійне користування ДП «Санаторій «Поляна» для будівництва та обслуговування санаторно-курортних закладів. Ця земельна ділянка, у відповідності з документами, віднесена до земель оздоровчого призначення.

Фахівці Держсільгоспінспекції виявили, що на частині земельної ділянки площею 0,37 га розміщено завод з промислового розливу мінеральної води. Земля використовується ДП «Аква - Поляна» на підставі договору оренди земельної ділянки, укладеного з ДП «Санаторій «Поляна» строком на 2 роки.

Внаслідок використання зазначеної земельної ділянки не за цільовим призначенням держава зазнала втрат у розмірі 89 289,28 гривень. Матеріали перевірки направлено до прокуратури Закарпатської області для відповідного реагування, повідомляє прес-служба Держсільгоспінспекції України.

 

16 липня 2014р.

Теги: земля, нецільове використання

Коментарі

ВІЛОК 17.07.2014 / 13:00:04
КІЛБ ГОЛОВА СЕЛА ПРОДАЄ КЛУБ ФАЛЬШИВИМИ ДОКУМЕНТАМИ А ТАКОЖ ЗЕМЛІ НА ПРИВАТИЗАЦІЮ СГ ПОКИ КРАЇНА У ВІЙНІ ВІН КИШЕНЮ НАБИВАЄ ДЕ ЦЯ ПРОКУРАТУРА

НОВИНИ: Кримінал

17:04
/ 1
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
» Всі новини