На Закарпатті автомобіль ДАІ вилетів на зустрічну смугу і ледь не врізався в авто "Дорожнього контролю" (ВІДЕО)

Сьогодні, у вівторок, 15 липня 2014 року, близько 17.20, на об'їзній дорозі біля м. Ужгород патрульний автомобіль"Тойота Пріус" (державний номерний знак - 0554), що є службовим авто ДПС УДАІ УМВС України в Закарпатській області, порушив правила дорожнього руху України і ледь не спричинив аварію.

На Закарпатті автомобіль ДАІ вилетів на зустрічну смугу і ледь не врізався в авто "Дорожнього контролю" (ВІДЕО)

При обгоні вантажного транспортного засобу автомобіль перетнув вузьку суцільну лінію, примусивши зустрічний транспорт, в якому їхав активіст "Дорожнього контролю" з Ужгорода, знизити швидкість, щоб уникнути ДТП. 

Проблискові мячки, які дають право відступати від деяких вимог ПДР, включені не були. 

"Дорожній контроль Ужгорода" матеріали по цій ситуації передав у відповідні інстанції і тепер чекає результатів службового розслідування.

15 липня 2014р.

Теги: ДАІ, ДТП

Коментарі

100ronnij 16.07.2014 / 05:11:24
Наказати по закону!

не люблю ДАІ 16.07.2014 / 00:39:56
Кончені

Юра 16.07.2014 / 00:14:11
Дайци звикли вимагати дотримання ПДР від інших, а самі постоянно нарушають

Ваня 16.07.2014 / 00:02:39
Безпредельщики! Наказати по закону!

ДКЗ 15.07.2014 / 23:52:41
Красавы! Ждём-с реакцию от ЦОС УМВД, сиречь от Подебрия

НОВИНИ: Кримінал

12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
» Всі новини