П'яний суддя Амарович на Mitsubishi Pajero в ДТП вбив людину (ФОТО, ВІДЕО)

Близько 18.30 на трасі Київ-Чоп між Зняцевом та Середнім, за поворотом від ресторану "Короп" перед Зняцевом в напрямку Мукачева очевидці зафіксували на відеореєстратор наслідки дорожньо-транспортної пригоди.

П

Як розповідають свідки, водій Mitsubishi Pajero їхав в напрямку з Ужгорода і виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з авто ВАЗ 2107, яка вилетіла в кювет, а далі - в Lada Kalina.

На місці ДТП загинув водій "сімірки". Судячи з того, що у Mitsubishi Pajero повністю розтрощений перед, удар був сильним.

У соціальних мережах уже з'ясували особу винуватця ДТП - голову Перечинського районного суду Віктора Амаровича. Очевидці вказують, що він був п'яним. На даний час його повезли на освідчення в наркодиспансер в Ужгороді, куди, аби він не уникнув покарання, з'їхалися журналісти та громадські активісти. Вони стверджують, що від водія виразно тхне алкоголем. Той, намагаючись викрутитися, каже, що пив ще в неділю.

Фото і відео Мукачево.нет

09 липня 2014р.

Теги: Mitsubishi Pajero, Амарович

Коментарі

Макарович 2014-07-18 / 11:33:34
в тюрьму , скотину!

Хтось 2014-07-13 / 16:10:10
Ми не маємо права судити людину не знаючи точну причину того, чому саме так сталося, тому що ми не знаємо, що чекає нас та наших близьких завтра. А машини тепер практично є в кожного з нас..... А по відео не скажеш, що "ледве тримався на ногах". Єдине про що дуже шкода, що померла людина і дитинка залишилася сиротою.

Лена 2014-07-13 / 14:11:00
А вІн шо там його пІдстерІгав,дебІли!!!!! На його мІсцІ може бути хоч хто Із вас.Бог суддя

ваня 2014-07-12 / 14:26:24
Порубати пса на куски

Українець 2014-07-11 / 11:25:19
Шкода водія жигулів.
Із-за підара сім"я має таку трагедію.
Думаю, що цю падлу, якщо суд не посадить, то люди на місце поставлять.
Таких сучар треба на місці розривати.

Павло 2014-07-11 / 11:20:39
Посадіть то бидло, я інакше не можу його назвати!
Буде горіти в пеклі ВИРОДОК!!!!!!!!

катя 2014-07-11 / 10:52:09
Тварина!! Високопосадовці мають хороші приклади людям наводити, а Воно що робить? Де справедливість? Якщо посадять та ненадовго суку.

Nik 2014-07-10 / 20:24:00
Співчуття родині загиблим.а злочинця треба судити показово!!!

таня 2014-07-10 / 19:59:14
Таких тварюк не садити, а вішати!! Він залишив маленьку дитину без батька, і молоду дружину без чоловіка!!

баранинський кунь 2014-07-10 / 18:51:07

Ця падлюка вживае горілку кожень день як святу воду ! Однак цей хабарник багато позакривав справ і нажився на чужому ГОРІ ! Тепер воно все вертається ! Шкода що такіж самі оборотні йому вже допомагають з експертизами і зроблять його тверезвим а в заключенні вкажуть що спиртні напої вжиті не вживав ! Якщо таке прокуратура таке зробить то хай ті гроші повернуться также ! Якщо Вам треба експертизу ! Я вам надам відео з Турянської ! Але підготуйте запит будьласка ! Бо цей ВБИВЦЯ мені спокою не дасть з Погирляком ! Приношу співчуття сімї загиблого. ...

Перехожий 2014-07-10 / 12:08:48
Сливич І. мажорик відзначився на днях, тепер цей суддя-х"йло, а всі ми, громада Закарпаття будемо і далі рабами якщо дамо цим двом козлам все замяти. Сбди треба додати і с"уку Нагірного.

111 2014-07-10 / 11:40:59
посадити сучару

селянин 2014-07-10 / 10:55:52
він ніколи не просихав падла

Суддя 2014-07-10 / 10:46:14
Падлюка уже замітає сліди, бо експертиза ніби показала, що пяний був лише трошки.

іван 2014-07-10 / 06:53:36
на сході є таке покарання,закидування камінням.

юра 2014-07-10 / 02:53:51
шкода хлопця, батька..., що загинув