Реклама B3

В Ужгороді таки підвищили ціни на проїзд у громадському транспорті: маршрутки відтепер по 3 грн

Таке рішення було ухвалене сьогодні під час засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

На засідання, аби розповісти свої аргументи на підтримку здорожчання проїзду в громадському транспорті, завітали і підприємці-перевізники. За їх словами, забезпечувати проїзд у тих цінових рамках, як це було раніше, нерентабельно, стверджуючи, що працюють собі у збиток.

Громадськість, натомість, дорікала перевізникам низькою якістю послуг перевезень, хамськими звичками багатьох із водіїв, що працюють на маршрутах.

Зрештою, після тривалого обговорення та суперечок, рішення про підняття тарифу на проїзд таки було проголосоване позитивно - за висловились 12 членів виконкому. 

Разом з тим, в.о. мера Віктор Щадей, повторюючи слова попередніх міських урядників, пообіцяв: обслуговування на маршрутах поступово має покращуватись. Так, за його словами, до осені має бути вирішено питання щодо GPS-моніторингу в місті. А от вже найближчим часом потребує вирішення питання щодо графіку руху, в цьому контексті також прозвучала обіцянка про оновлення інформаційних табличок-стендів на автобусних зупинках. 

09 липня 2014р.

Теги: ціни, проїзд, маршрутки

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Закарпатець 09.07.2014 / 21:47:34
Чи треба било пудняти ціни ко каже.

влад 09.07.2014 / 21:00:09
чудова ідея щодо забастовки. впевнений, що це б змусило їх знизити ціну й до 2 гривень..Організовуймемося! Особисто я Ходитиму містом пішки, а не спонсоруватиму хамів за кермом.

Олександр 09.07.2014 / 20:20:42
все, пересідаю на велосипед:)
тим хто за підвищення - щиро: щоб ви здохли.
ще жодне підвищення не супроводжувалось пАкращенням. і з тією політикою яка на гром транспорті ніколи його не буде.

Ужгородець 09.07.2014 / 15:48:25
Добре ту ціну може і треба було підняти ну не настільки.

Українець 09.07.2014 / 15:29:43
А можна поіменно те бидло, котре голосувало за підвищення?
І чи їздить хоч один урод на тих гробах-маршрутках?
Мудаки, спочатку створіть умови, а потім піднімайте ціни. Поїдьте до інших міст і повчіться, якщо в голові полова. Шкода людей.
Було б добре, щоб якось організувати бойкот та не їздити в тих коритах.

7982 09.07.2014 / 14:43:28
Щиро дякуємо виконкому і його очільникам за те, що по цінам (а не по зарплатам) ми вже відчуваємо себе, як у Києві!
Ви всі - не прості люди і на маршрутках не їздите, тому і проголосували за таке рішення. Вам, звичайно, до лампочки проблеми простих ужгородців, тому і вбиваєте їх цінами - за воду, за проїзд і т.п.
Але в такому разі нагадую вам, що за свої вчинки потрібно буде відповідати.
І не дивуйтеся, що люди проклинатимуть вас всіх до одного. Тому що довго ніхто терпіти це свинство. Так що чекайте наслідків. Вже скоро.

земляк 09.07.2014 / 14:41:03
Ну от маєш... знову підвищення цін!

А ми думали, що достатньо вийти на... революцію та поставити "народного" мера, як наступить обіцяне, ще азаровцями... покращення!

А може перетворити місто на велодром, правда дороги - нікудишні (тільки для джипів владарів та крутеликів і годяться)?!

Недавно розмовляв з одним із власників а-ля автобусів, якими "його" водії перевозять ужгородців, батьки та діди яких виграли війну у німців...
Так от, вони (власники) - нічого і нікого не бояться: ні влади (якій "дякують" - виграючи тендери на маршрути), ні ДАІшників (яким регулярно "платять" за стоячих пасажирів у салоні, за технічний стан автотранспорту і т.д.), ні... пасажирів (включаючи пільговиків) та їх скарг! Так чи інакше, але не останні (тобто городяни) - головні у цьому "бізнесі" (читай: дерибані)! Більше того, на моє переконання, що закупивши нові автобуси, наприклад, імпортного виробництва (ну щоб європейське місто відповідало цій назві), міська влада зможе відмовитись від жовтих, смердючих тарадайок, що курсують містом у гонитві за пасажиром, власник пригрозив, що в такому випадку, новеньке придбання міста - просто знищать ображені (як і було до речі уже не в одному з автопарків України, де по ночах палають новенькі автобуси)!

Так, що городяни – кріпіться: краще буде не скоро! Головне, щоб – не гірше (заповітна мрія совка)!

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 9
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
10:57
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Зацариніним Фото новина
21:30
У четвер у Росішці на Рахівщині попрощаються з Героєм, політв'язнем Іваном Мироном, що помер на 97 році життя Фото новина
18:06
/ 8
У Мукачеві за участі голови ОВА і мера відкрили 112-й в Україні McDonald's Фото новинаВідео новина
18:43
З російського полону повернулися п’ятеро закарпатців
11:15
/ 4
У Волосянці на Ужгородщині проведуть в останню дорогу Юрія Швайку, що поліг ще торік у серпні на Харківщині Фото новина
23:54
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Біля Мукачева трасою Київ – Чоп гуляв лось
22:20
"Гештеґова" петиція про посмертне присвоєння звання Героя України вчителеві-добровольцю з Ужгорода Габрусю зібрала вже понад 24 тис. підписів
18:17
/ 1
У Собатині Іршавської громади у вівторок попрощаються з полеглим на Донеччині Михайлом Глебою Фото новина
17:49
/ 11
На Апецькій, яку планують знищити вітряками, розцвів унікальний білий еритроній і зафіксували рідкісного лісового кота Фото новина
01:35
/ 11
Новостворений військово-спортивний ліцей у Великому Березному запрошує на День відкритих дверей
17:40
/ 2
Перебуваючи вдома на лікуванні, помер Михайло Довганич з Хуста Фото новина
16:31
/ 1
Унаслідок поранення, отриманого ще в лютому на Запоріжжі, помер Євген Югас зі Стрипи на Ужгородщині Фото новина
15:21
/ 2
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Юрієм Булецою Фото новина
03:52
/ 11
ВІДЕОФАКТ. На полонині Руна екологи зафіксували продовження незаконних будівельних робіт, правоохоронці далі бездіють
14:33
/ 16
В Ужгороді ТЦК і поліція провели масштабний рейд на "ухилянтів" по барах і ресторанах Відео новина
22:16
/ 1
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
/ 1
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
» Всі новини