Здебільшого звернення стосувалися сприяння у виділенні матеріальної допомоги, вирішень земельних суперечок, кадрової політики у окремих районах. Всього на прийом до голови Закарпатської обласної адміністрації прийшло близько двадцяти закарпатців.
Зокрема, пан Михайло з Рахівського району потребує лікування зору, та найбільшим бажанням чоловіка є видання збірки віршів. Керівник краю дав доручення розглянути можливість фінансування видання книги, також закарпатець отримає допомогу на лікування.
Також під час прийому громадян озвучувалися проблеми із наданням земельної ділянки під ведення сільського господарства, про незаконне, на думку заявниці, закриття аптеки, про поновлення на попереднє місце роботи, про надання грошової допомоги на лікування тощо.
А освітяни з Перечина поскаржилися на кадрову політику у Перечинському районному відділі освіти. Валерій Лунченко дав завдання голові Перечинської РДА особисто зустрітися з працівниками освіти та допомогти владнати конфлікти, повідомляє прес-центр ОДА.
Втім, кадрова політика у Перечині - порівняно крапля в морі у світлі останніх кадрових призначень на Закарпатті. Так, навіть на найвищих постах вже на постреволюційній політичній "мапі" Закарпаття при Лунченкові все ще залишаються кадри, які свого часу встигли прислужитись режиму Януковича.
Крім того, незрозумілою, але від цього не менш кричущою, є ситуація із призначеннями начальників силових та правоохоронних відомств. Сьогодні ж додатково з'явилась інформація про домовленості на Тячівщині між регіоналами та членами БЮТу щодо створення в райраді коаліції ПРіБЮТ і відповідний розподіл посад у "ручному" режимі.
Та й сам очільник Закарпатської ОДА ось вже три місяці поспіль успішно демонструє, як можна безкарно порушувати закон - на прикладі із сумісництвом посади "губернатора" та статусу народного депутата Верховної Ради.