Землевпорядники Закарпаття передали обласному батальйону тероборони 70 "спальників"

Для придбання семи десятків спальних мішків колектив землевпорядної служби області перерахував одноденний заробіток у сумі 27,5 тис. гривень.

Перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Володимир Токар та заступник начальника Головного управління Мафтей Попович передали Закарпатському батальйону територіальної оборони 70 спальних мішків. Для придбання їх колектив землевпорядної служби області перерахував одноденний заробіток у сумі 27,5 тис. гривень.

Землевпорядники області вже вдруге підтримують Українську армію. Зокрема, у березні цього року на поліпшення та укріплення обороноздатності держави фахівці землевпорядної служби Закарпаття перерахували 10 тис. гривень

07 липня 2014р.

Теги: землевпорядники, батальйон, спальники

Коментарі

Ужгородцью 07.07.2014 / 22:21:06
Це ж ти Токарь ы выдписав, що не падло. А хто , спитай у Мыжгырчан, ти як Путын для Украъны ла-ла ла-ла ла-ла.?

Ужгородець 07.07.2014 / 17:44:17
Передали значить молодці, а не падло якесь і крапка.

Нік 07.07.2014 / 15:36:35
З украдених грошей які п. Токарь отримав від реалізації незаконно отриманої Закарпатської земельки він , як-би був хоч трохи порядний сам повинен фінансувати батальйон Дніпро, і так частково замолив-би хріхи, а за зібрані гроші з бідних земельників які що тижня несуть йому дань, невеликий подвиг вручити чужі гроші. А ви ще його погань і піарите, чим ви кращі?

НОВИНИ: Соціо

19:00
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 2
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 3
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 2
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
» Всі новини