Затриманий на хабарі закарпатський МНСівець - підполковник Валерій Штимак

Як повідомляло Закарпаття онлайн, учора працівниками прокуратури Закарпатської області спільно з УБОЗ УМВС в Закарпатській області затримано начальника відділу УДСНС в Закарпатській області, який вимагав та одержав 21 тис. грн. неправомірної вигоди.

За інформацією Закарпаття онлайн, затриманий - начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Управління ДСНС України у Закарпатській області, підполковник Валерій Штимак.

Підполковника служби цивільного затримано за вимагання та отримання від директора приватного підприємства неправомірної вигоди в розмірі 21 тис. гривень за погодження актів прийому в експлуатацію готельно-ресторанного комплексу в селі Кваси, Рахівського району.

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України. Підполковника  поміщено в ізолятор  тимчасового тримання Ужгородського РВ УМВС.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

03 липня 2014р.

Теги: хабар, МНСівець

Коментарі

Пішті Бачі 2014-07-21 / 22:22:50
ну і што, вже гулять на свободі пан Штимак, от так от!!!

profspilka01 2014-07-15 / 20:23:46
З подачею Балоги та Улинця дуже може бути.

Читач 2014-07-07 / 23:43:04
Ой як гарно пишете. А можна ще щось узнати? Я чув що дуже пернатий хоче на місто боса.

Ужгородець 2014-07-06 / 23:10:37
Так того підполковника на передову і хай кров"ю змиє ганьбу з погонів.

Слава 2014-07-05 / 23:01:29
Щербей сука продажна яку треба звільнити і відправити напередову у Словянськ

profspilka01 2014-07-05 / 00:44:24

Ось така інформація надходить на пошту профспілки:

1-й факт вказівка Щербея приїхати всім начальникам міскрайонних відділів, приближених у вихідний день 23.06.2014р. збирав їх всіх святкувати свій день народження який був 16.06.2014р.в обов’язковому порядку дарили по 1000 грн. (дехто 200 дол.) кожний район після чого загинула в автокатастрофі людина (причому жінка була вдома хвора) мати Турлакова говорила для чого він це зробив у вихідний день і так далеко на Воловетчині.

2-й факт - 02.07.2014р. після роботи сьогодні поступила інформація про хабар більше 10000 грн., який отримав від ліцензіата Штимак Валерій Дмитрович
Начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям УДСНС в Закарпатській області (заступник Сікори А.А)., що він там ще викриє про Щербея треба взнати але точно вже є відеозаписи де він говорить за Щербея про відкати за виконані протипожежні роботи (схема така - ліцензіати погоджують протипожежні роботи та віддають 10 %, є такий ліцензіат як Гарант плюс львівська фірма, на яку працює Штефуца О.О та Штимак вони носять 30%, Щербей кришує та дає вказівки районам давати їм роботи, хто не дає погрожує звільнити).

3- факт кадрова політика побачите в довіднику та у виборці є близькі родичі на роботі у Щербея та Крицького.
4- факт батькам випускників говорять немає місць (Безпалько) затягують з влаштуванням, вимагають 5-8 тис. дол.
4- курс набір 2010
1. Дрогобецький Іван Михайлович (пожежна безпека)
2. Копілаш Віталій Іванович (пожежна безпека)
3. Романюк Юрій Іванович (пожежна безпека)
5-набір 2009
1. Гулянич Сергій Іванович (пожежна безпека)
2. Гуцалюк Владислав Вікторович (цивільний захист)
3. Дзіндзьора Сергій Петрович (пожежна безпека)
4. Степанюк Олександр Миколайович (пожежна безпека)
5. Курах Іван Миколайович (пожежна безпека)
6. Глушеня Віктор Русланович (пожежна безпека)
7. Мага Іван Іванович (цивільний захист)
5-факт транспортна дисципліна службові автомобілі ночують за межами дислокації частин (Крицький).
6-факт робочий день зробили з 8.30 до 18.00
7-факт погрози про кадрові зміни набувають реальності, щербей розказує що йому підписали контракт на 10 років буде чистити ряди "недостойних" якщо не будуть працювати як він скаже, надалі продовжують вказівками схиляти до корупції.
чого не має перевірок по фактам в газеті з Обл. прокур., ДСНС? може вже порішав!!!

люди 2014-07-05 / 00:11:27
там все керевніцтво таке всі знають посади продають від 1500 до 5000$ та й ще в армії не служилі а лейтинантів дають за гроші
треба їх гнати куди влада глядае

Чесний злодій 2014-07-04 / 23:18:16
То Штімія заклав Юричко , ще тот злодій , вун лизав гузицю всім начальникам ,розкладавучи кадри як той сірий кардинал, но ся заграв , закрисив , тай го вукопкали у гузицю, а типирька вун є великий вояк за правду

2321 2014-07-04 / 13:38:42
при чому тут щербей він міг і не знати про це!!!!а цей сам виноватий!!!

Знаючий 2014-07-04 / 13:08:35
Но то Юричко загрався. Дурень ко типирь буде із ним працювати

патріот України 2014-07-03 / 23:30:12
Пора тобі Мирославе писати рапорт за власним бажанням бо з корупцією ти не боришся а живеш за її рахунок , керівник з тебе ніякий, хіба в шолі фізкультурником та й регіоналом-кнопкодавом ти був, люди це знають і памятають якщо не підеш сам народ тобі поможе а то що ти хвалишся підписаним контрактом памятай все так не буде, сусід медведчук суркіс, ярема скоро тобі нічим не поможуть!!!

пожарник 2014-07-03 / 22:20:08
недоніс сигінь славкови.вінго типирьі на зоні на щотчик покладе

чесна людина 2014-07-03 / 19:47:29
я 5 років чекав, щоб цього чоловіка покарали, бо є за що.Хабарі він брав давно, але не думав, що буде колись наказаний.На кінець все по справедливості...

12345 2014-07-03 / 19:28:45
Сікорених рук справа!!!

гасіч 2014-07-03 / 18:05:03
Штемак реально ніхто. Бабло брав для Сікори і на верх. Андрію ти наступний.

Інспектору від справжнього інспектора 2014-07-03 / 17:08:15
Тобі Юрику порядного чоловіка не облити брудом. Не заставляй своїх холуїв писати нісенітниці. Краще б про себе думав, як будеш своє "чесно нажите" барахло пояснювати.

гасич 2014-07-03 / 13:53:32
Мірчику Щербею носив БЮабки бо тому треба кожен день на КОкаїн і на бухло і любовниць своїх тоже!

яна 2014-07-03 / 13:15:35
от "таких" підполковників треба на передову в Слав'янськ, воювати а не хабарі брати...хоча це не новина, що всі погрузли в цій корупційній схемі в МНС..

.......... 2014-07-03 / 11:50:05
молодці УБОЗ!Маємо викоринити корупцію!

Інспектор 2014-07-03 / 11:49:05
Підставив його все ж таки сікора сам ще той взяточник,але він йому заважав тому й підставив. Андрію тебе чекає те ж саме

НОВИНИ: Кримінал

21:07
/ 1
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 2
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна
11:45
/ 6
Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху
20:59
"Ухилянт", що прямував у Румунію, 6 днів бродив засніженими горами, зустрів рись, а по ночах чув вовків
11:22
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу ОЗУ, що ввозило з-за кордону наркотики та торгувало ними в області
10:59
У Вонігові на Тячівщині житель Буштина під час пиятики штрикнув ножем у живіт приятеля по чарці
11:02
/ 4
В Ужгороді на площі Петефі "п'яний" Seat розтрощив 3 припарковані авто
11:02
Жителя Великої Паладі Пийтерфолвівської громади затримали біля угорського кордону з пакунками наркотика
22:44
/ 2
У Мукачеві в лікарні померла жінка, яку жорстоко, зі знущаннями, побив колишній чоловік