Про це йтиметься сьогодні, 2 липня, у спецвипуску підпроекту «Народний контроль. Спецвідрядження», присвяченому подальшій долі фігурантів журналістських розслідувань (о 22:00 на телеканалі ZIK). Чи залишилися одіозні представники влади у Західній Україні на своїх місцях після фактів, котрі виявило «Спецвідрядження»?
Так, Сергій Шаранич наприкінці травня цього року став фігурантом розслідування «Спецвідрядження». Зокрема, журналісти зацікавилися правоохоронцем після того, як ще в березні Люстраційний комітет Закарпаття заявив: Cергій Шаранич не має морального права обіймати керівну посаду в області.
Правоохоронцю закидають співпрацю зі старою владою, хабарництво, а ще він не раз ставав фігурантом гучних скандалів в області. Після місяця протестів ужгородців наприкінці квітня МВС таки призначило конкурс на посаду очільника обласної міліції. Окрім Сергія Шаранича, на крісло претендували ще двоє кандидатів. Але, як днями повідомили місцеві журналісти та активісти, саме кандидатуру Шаранича МВС уже практично погодило на високу посаду.
«За даними, котрі отримуємо від міліціонерів, Шаранича начебто вже призначили без приставки в.о., – розповів координатор Громадського люстраційного комітету Закарпаття Василь Маняк. – Тож висновок такий: очевидно, що бажання прислухатися до думки громади, на жаль, керівництво країни немає».
На думку Василя Маняка, кандидатуру пана Шаранича вже давно погодили у профільному міністерстві. «Його тривале перебування в статусі «в. о.» – упродовж трьох місяців – обумовлене тим, щоб зараз тишком-нишком, кулуарно забрати цю приставочку, і врешті просто поставити громаду перед фактом».
Отож, детальніше про ймовірне професійне майбутнє Сергія Шаранича, а також, як живеться сьогодні іншим фігурантам розслідувань «Спецвідрядження», – а це 12 чиновників із різних областей Західної України, – дивіться сьогодні, 2 липня, на телеканалі ZIK, о 22:00.