Ужгородські міліціонери просять допомогти встановити особу тячівського асоціального "Рембо"

Ужгородським МВ УМВС УМВС України в Закарпатської області встановлюється особа невідомого чоловіка, якого було доставлено до медзакладу з вулиці Будителів.

У суботу о 18.20 до чергової частини Ужгородського міськвідділу міліції по телефону «102» надійшло повідомлення від чергового лікаря центральної міської клінічної лікарні міста Ужгорода про те, що близько 09.30 до них каретою швидкої медичної допомоги з вулиці Будителів було доставлено невідомого чоловіка без свідомості. При поверхневому огляді видимих тілесних ушкоджень на тілі чоловіка не виявлено. Під час медичного огляду у нього було виявлено травму голови, яка характерна для падіння з висоти власного зросту.

Працівниками Ужгородського міськвідділу міліції було встановилено свідків даної події. Також встановили, що потерпілого звуть «Іван», уродженець Тячівського району. Він веде антигромадський спосіб життя, зловживає спиртними напоями. В колі знайомих має прізвисько «Рембо».

Прикмети: вік близько 45-50 років, зріст 170-175 см, худорлявої тілобудови, волосся чорне, середньої довжини, обличчя овальне з бородою.

Був одягнутий в коричневу курточку, чорні джинсові штани.

Був взутий в чорні сандалі.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією про особу невідомого, прохання повідомити до Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області за телефонами: (0312) 61-43-46, 099-289-55-93 або “102″.

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

02 липня 2014р.

Теги: Тячів, Рембо

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 2
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини