Волонтери Закарпаття сформували чергову партію допомоги військовим АТО (ФОТО)

Закарпатці активно підтримують військовослужбовців силових структур, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни. За останні місяці до волонтерського руху долучається усе більше мешканців області, які не бажають латентно спостерігати за тим, що відбувається на Донбасі, і використовують будь-які можливості, аби підтримати захисників Батьківщини.

Волонтери Закарпаття сформували чергову партію допомоги військовим АТО (ФОТО)

Уже пройшло декілька акцій зі збору необхідного воякам матеріально-технічного забезпечення. Під час яких було зібрано сотні кілограмів продуктів, медикаменти, білизну і речі першої необхідності.

Зокрема, на базі одного з окремих батальйонів 128 окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування «Північ» відбувся завершальний етап акції, ініційованої ужгородками Властою та Людмилою. Волонтерки впродовж минулого тижня збирали кошти на допомогу військовим і на зібрану суму закупили необхідні продукти, туалетні приладдя та ліки військовослужбовцям-землякам, які беруть участь в АТО.

Як розповів представник військової частини, до розподілу й пакування у коробки допомоги долучився не лише особовий склад, а також родини військовослужбовців.

— Активну участь у цій роботі взяли родини тих військовослужбовців, які зараз виконують бойові завдання в межах АТО на сході країни, — зазначив він.

Варто зазначити, що ліки, які були закуплені, пройшли перевірку на придатність та посортовані безпосередньо санінструктором військової частини, повідомив Закарпаття онлайн підполковник Віталій Іванов.

 

 

 
02 липня 2014р.

Теги: волонтери, партія, допомога

Коментарі

123 02.07.2014 / 15:27:09
Діти гинуть,а підполоковники коробки пакують..

НОВИНИ: Соціо

08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 2
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
» Всі новини