Затримано рецидивіста, що грабував мешканок Мукачева

Працівники Мукачівського міськвідділу міліції затримали чоловіка, який вечірньої пори на вулицях міста грабував дівчат та жінок. Нині встановлена його причетність до трьох таких фактів, триває подальша перевірка щодо вчинення ним інших аналогічних злочинів.

Затримано рецидивіста, що грабував мешканок Мукачева

На початку квітня до чергової частини міськвідділу надійшло повідомлення про пограбування мукачівки. За словами дівчини, невідомий чоловік, наблизившись ззаду, раптово вирвав з рук сумочку, в якій були гроші в сумі 1500 гривень, і втік.

Через кілька днів до міліції надійшли ще два повідомленя про аналогічні пограбування. Зловмисник йшов на зустріч жертвам та зривав золоті ланцюжки забирав мобільны телефонии, після чого зникав у невідомому напрямку.

Працівники міліції одразу розпочали низку заходів щодо встановлення та затримання особи, причетної до вчинення правопорушення. Ускладнювало роботу те, що потерпілі не запам’ятали або не бачили зловмисника і, відповідно, не могли його описати.

В ході оперативно-рорзшукових заходів, оперативники встановили, щопограбунки вчиняє одна й та сама особа. Відтак зусилля оперативників були спрямовані на його встановлення. Декілька спеціально створених оперативних груп працювали у різних районах міста.

Зрештою правоохоронці зуміли затримати зловмисника як кажуть на гарячому. З’ясувалось, 28-річний мукачівець у 2011 році звільнився з місць позбавлення волі, загалом у переліку його колишніх діянь – крадіжки, грабежі, розбійний напад. Чоловік зізнався у правопорушеннях та розповів, що йому потрібні були гроші на лікування малолітньої доньки, яка хворіє. Зізнався також, що золоті ланцюжки здав до ломбарду, отримавши за них 2400 гривень та за мобілку - 800 гривень.

Нині тривають заходи щодо встановлення його причетності до інших аналогічних правопорушень. Наразі триває розслідування кримінального провадження, порушеного за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Законодавством за відкрите викрадення чужого майна, вчинене повторно, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років. Відносно правопорушника вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС

24 червня 2014р.

Теги: грабіж

НОВИНИ: Кримінал

12:47
/ 1
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 3
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 5
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
» Всі новини