Затримано іноземця, який 2 роки був у розшуку за збут важких наркотиків на Закарпатті

Упродовж двох років перебував у розшуку 31-річний громадянин однієї з азіатських держав за скоєння кримінального правопорушення на території нашого краю.

Ще у 2010 іноземець налагодив на теренах Закарпаття злочинний бізнес – займався збутом важких наркотиків. Зокрема, підшукував клієнтів у містах, насамперед в Ужгороді і Мукачеві, і реалізовував їм заборонений особливо небезпечний екстракційний опій. Діяльність гостя із зарубіжжя виявили та ретельно задокументували співробітники УБОЗ УМВС краю. На той час за матеріалами «убозівців» стосовно підозрюваного була порушена кримінальна справа за статтею 307 ч.2 українського чинного законодавства «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». 

До речі, санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від шести до десяти років з конфіскацією майна. Самого наркоділка заарештували. Однак за відповідною ухвалою суду йому змінили запобіжний захід із взяття під варту на підписку про невиїзд. А іноземець-правопорушник, аби уникнути покарання, виїхав за межі області і став переховуватися від суду.

Днями співробітники УБОЗ УМВС внаслідок здійснених оперативно-розшукових заходів та розробленої спеціальної операції вийшли на розшукуваного і затримали його. Нині він перебуває в установі виконання покарань Державної пенітенціарної служби України в області. Подальша доля іноземця – в руках Феміди, повідомляє офіційний сайт УМВС України у Закарпатській області.

24 червня 2014р.

Теги: іноземець, важкі наротики, збут

НОВИНИ: Кримінал

17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 1
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
16:07
/ 2
20-річний ужгородець обікрав магазин техніки на понад 500 тис. грн Фото новинаВідео новина
15:19
/ 6
Розкриття справи про діяльність шахрайського кол-центру в Ужгороді стало результатом піврічного розслідування правоохоронних структур Чехії та України Фото новинаВідео новина
23:46
/ 1
Справу двох мешканців Рахівщини, які в Ясіні спалили поліцейське авто, передали до суду Фото новина
16:24
/ 1
На Закарпатті священника та диякона УПЦ (МП), затриманих на переправленні "ухилянтів", взяли під варту Фото новина
» Всі новини