В Ужгороді у середу створюватимуть евакуаційну комісію

Питання про створення евакуаційної комісії, серед інших, виноситься на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Ужгородської місьскої ради.

Як ідеться в документі, для планування, підготовки та проведення евакуації, приймання і розміщення населення створюються евакуаційні органи: евакуаційні комісії, збірні евакуаційні пункти ( ЗЕП ),проміжні пункти евакуації ( ППЕ), приймальні евакуаційні пункти ( ПЕП ). 

В Ужгороді евакуаційну комісію заплановано зробити постійно діючим органом міськвиконкому, який здійснює планування, підготовку і проведення комплексу заходів щодо організованого вивезення (виведення) населення із зон можливого впливу наслідків надзвичайних ситуацій і розміщення його у безпечних місцях міста, району, області у разі виникнення безпосередньої загрози життю або заподіянню шкоди здоров’ю людини. 

Основними завданнями евакокомісії стануть: планування, підготовка і проведення евакуації населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій у мирний та воєнний час; планування приймання та розміщення еваконаселення міста, або еваконаселення, яке прибуває на територію міста з інших районів; підготовка населення до проведення евакуаційних заходів; підготовка підпорядкованих евакуаційних органів (об’єктових евакокомісій, збірних евакуаційних пунктів, приймальних евакуаційних пунктів та інших евакоорганів) до виконання завдань; організація оповіщення населення про виникнення надзвичайних ситуацій та початок евакуації; вивчення та визначення зон можливих надзвичайних ситуацій на території міста; прогнозування можливих наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій і потреби проведення евакуації населення та вивезення матеріальних цінностей тощо.

Очолить евакокомісію в разі її утворення Ярослав Шафарь, а до складу органу увійдуть: В’ячеслав Григор'єв - заступник начальника Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській обл., начальник групи охорони громадського порядку (за згодою); Георгій Драшкоці - головний спеціаліст; Володимир Кравчук - начальник відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю, начальник групи організації розміщення населення у безпечному районі; Володимир Махобей - головний спеціаліст відділу торгівлі та захисту прав споживача управління економіки та підприємництва, начальник групи матеріально-технічного забезпечення; Марія Папай - начальник відділу обліку, розділу та приватизації житла департамента міського господарства, начальник групи обліку евакуйованого населення та інформації; Ігор Скомський - заступник начальника ЦТП з питань технічнічної експлуатації, начальник групи зв’язку та оповіщення (за згодою); Ірина Столярова -головний спеціаліст відділу охорони здоров'я, начальник медичної служби.

23 червня 2014р.

Теги: евакуаційна комісія

НОВИНИ: Соціо

16:50
/ 1
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 4
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 21
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
» Всі новини