Росія прагне на Закарпатті крові через кремлівське "русинство" (ФОТО)

Розшукуваний за сепаратизм так званий "прем'єр-міністр Підкарпатської Русі" Петро Гецко в Москві позує з автоматом з головними сепаратистами Донбасу і Південної Осетії.

Росія прагне на Закарпатті крові через кремлівське "русинство" (ФОТО)

Росія мріє про "другий фронт" на Закарпатті. Кремлівський аґентурник Петро Гецко, що переховується від українських спецслужб у Москві, у п'ятницю, позував з автоматом АК-47 разом з головними сепаратистами Донеччини Дєнісом Пушиліним і "послом" невизнаної сепаратистської Південної Осетії Димітрієм Медоєвим.

"Второй фронт будет открыт!", - мріють сепаратисти на своїй сторінці в одній з соціальних мереж. А тому закарпатцям треба бути пильними і "гасити" кремлівських сепаратистів при їх найменшій спробі виткнутися на Закарпатті.

На Закарпатті з політиків "русинство" в його кремлівському варіанті відверто толерує колишній "регіонал", народний депутат Іван Бушко.

21 червня 2014р.

Теги: русин, Гецко, Росія, сепаратизм

Коментарі

знищити гадюку 2014-06-22 / 14:40:24
хто відкриває другий фронт на Закарпатті має бути фізично знищений. Бесіда туй коротка.

Легінь - руснак (бетяр) 2014-06-22 / 10:34:32
Туй не лем Сидор-сепаратист, а й половка православних попу "масковскага патриархата"(вражі діти)

Андрій 2014-06-22 / 09:03:18
А попа Сидора коли посадять? А то наробить біди і потім не кажіть, що ніхто не попереджав. Сидор спить і бачить і чекає слушного моменту, аби випустити яд сепаратизму. Послухайте його проповіді де завжди згадується великий могучий русский мір. Сидора до буцегарні

закарпатець 2014-06-21 / 23:05:13
Не журіться земляки, скоро Гецко заглохне. Вже дані відповідні доручення нашим гастарбайтерам у Московії, оплата - після виконання роботи.Ліквідацію цього вонючого чмиря із задоволенням
виконають наші хлопці.Список його послідовників та ідейних натхненників у Закарпатті - в студію!

Корятович 2014-06-21 / 22:34:03
Виходить що Ґетсько, як і Янукович, переховуються від українських спецслужб у Москві. А чи не було б більш закономірно цих двох собак разом там зв'язати в одній будці? Ще і попа Сидора також??...

Роман 2014-06-21 / 22:26:36
От сука Гецко. Бл..я їм крові мало! Задушив бим того сепаратиста голими руками. Заарештувати все його що тут має на Закарпатті

Легінь - руснак (бетяр) 2014-06-21 / 15:18:51
Фрас би тя улапив Гецку, буцигарня за тобов ревкать

Гецко 2014-06-21 / 14:50:50
я ся за вас закарпатцю так журю, даже ночі не сплю, хочу вам щастя на руських танках принести, а ви мене за туто забити хочете... які ви неблагодарні((

Русинко 2014-06-21 / 13:25:09
В Берегівській психушці вже є Наполеони, Сталіни, Берії, Марсіяни - буде і Премєр-міністр !!! Незалежна республіка "Чікушстанська Русь" та його превосходітельство учинений Прехмєр-меністр Гецко!!! Шезіфренії Слава!Слава!Слава!

О.Д. 2014-06-21 / 12:54:49


Він в Москві. Офіційно оголошений в розшук.


віта 2014-06-21 / 12:34:25
Та сбу вже має чекати на нього і заарештувати довічно !!!!Чи чекаєте коли його самі закарпатці убуть.

Землячка 2014-06-21 / 09:41:33
Наконец увидели живьём вашего премьера Подкарпатской Руси. г-на Петра Гецка. Заигрались с ним вместе с мечтой о собственном русинском государстве несколько лет назад. Он теперь и Балоге претензии предъявляет о невыполнении обещанных обязательств на эту тему. А раньше псиьмо писал г-ну президенту России с просьбой о введении танков армии РФ для освобождения от гнёта галичан и украинцев. Что теперь тот активно и выполняет через территорию Донбасса и Луганщины. Только почему наша северная область, являясь пограничной с РФ, воз- можно. должна пострадать из-за бреда вашего земляка, мечтающего о русинском крае с выходом из состава Украи- ны. А, вы играетесь в пацифизм, вовремя не отрывая го- лову таким идиотам-провокатарам.

Олександр 2014-06-21 / 08:31:08
Гецко як вийде в Ужгороді на вулицю то це буде останнє що він зробить.

... 2014-06-21 / 08:24:55
Поки гецко у москві, необхідно зайнятисчя зачисткою на місцевості. У Виноградові лендєл, продан, староста... У кожному районі є свій послід русинський. До роботи.

Пудкарпатськый Русин 2014-06-21 / 08:10:50
Зайшов на інтернет-сторінки Гецка.
Такого дурака щи треба поглядати.
Нибрязь.

Василь 2014-06-21 / 07:32:34
Президент має зробити публічну заяву на весь світ з цього приводу і дати відповідні доручення спецслужбам поки не пізно!

О.Д. 2014-06-21 / 02:24:43
gyuri, з одного боку начебто й так, але, з другого, не варто недооцінювати ситуацію і паскудотність Кремля. Тому справді треба треба зразу і жорстко закопати в землю першого ж сепарато-колорада, якщо тільки такий виткнеться на нашій землі.

ярек 2014-06-21 / 02:06:04
щоб ти здох, кацапюрська собака, пся крев

gyuri 2014-06-21 / 02:03:47
гецко - мультиплікаційний персонаж, а роль політичних русинів на Закарпатті дещо перебільшена пресою, т.зв. русинів у нас менше як бурих ведмедів

земляк 2014-06-21 / 01:27:29
АК-74, це не стільки символ, скільки -шлях до війни на Закарпатті!

Що робити? Спочатку - фізично знищити П.Гецка, прямо в Москві!
Потім - призупинити діяльність всіх структур Підкарпатської Русі.
Потім, тимчасово - заблокувати всі ЗМІ та Інтернет-сайти... Підкарпатської Русі.

І зразу стане... тихо!

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"