Сепаратисти опублікували відео допиту ще одного полоненого ужгородця (ВІДЕО)

На пропагандистському відео, розміщеному сепаратистами 19 червня, солдати-контрактники, які, як стверджують, два дні тому прибули в зону бойових дій. Принаймні один з них - ужгородець.

Сепаратисти опублікували відео допиту ще одного полоненого ужгородця (ВІДЕО)

20 червня 2014р.

Теги: полонений

Коментарі

Іванка 23.06.2014 / 00:07:55
ЦЕ ВСЕ... ФЕЙК, Я ЗНАЮ ЦЬОГО ХЛОПЦЯ. На відео, не його голос, не його обличчя, він ніколи не говорить російською мовою, для нього це принципіально. Спочатку він говорить, що він простий солдат, а потім каже, що він ст.сержант. Не ВІРЬТЕ цьому!!! Вони спеціально все це монтують, щоб наших спровукувати!!!!!!!

Ната 22.06.2014 / 18:13:48
Хай Бог береже цю жінку і Ангел-охоронець захищає!

Таня 22.06.2014 / 18:11:09
Слава Україні! Сильна Жінка!!!

закарпатка-русинка. 22.06.2014 / 10:55:07
Боже храни цих хлопців. Жінка - справжня героїня. Її треба ставити у приклад підростаючому поколінню. І так виховувати в них любов до України.

jurius 21.06.2014 / 13:20:44
Досить скиглити. Усі регіони мають втрати, всюди гинуть патріоти і насамперед патріоти східної України, яким без допомоги самим не встояти. Помиляється той, хто вважає що якщо кинути напризволяще Донбас у нього вдома буде золотий спокій. Агресор хоче всю Україну і Закарпаттю в його планах теж прописана своя роль. Війну на українських землях від початку до кінця спровокував Путлер, якому вигідний розбрат серед українців, не лийте воду на його млин. Боль смерті героїв України повинний нас мобілізувати а не роз'єднувати. Слава Україні!

Лейтенант запаса, 50 років 21.06.2014 / 08:40:03
Чого та мразь шо дає питання свою морду не покаже. МРАЗЬ БАНДИТСЬКА

Ліза 20.06.2014 / 23:19:50
Східні олігархи захищають свої міліарди ціною життів наших хлопців.Янукович проплачує свої банди, а Коломойський свої , а наша держава в то пекло кидає хлопців з західної України , напевно , щоб ще дужче розпалити ненависть між сходом і заходом. Простим людям на сході і на заході потрібні мир , спокій і стабільність, і їм все одно хто при владі, лиш би не було смертей!!! Бідні хлопці, пройшли через таке пекло! Дай Бог їм вернутися живими до дому.

О.Д. 20.06.2014 / 22:19:38


Героїчна жінка. Сильніша, за чоловіків. Навіть невиправдано героїчна. Таку можуть тупо вбити, бо знають, що якщо обміняють її на своїх, вона знову піде воювати.


Копча 20.06.2014 / 20:29:41
Жінка заслуговує на повагу до інших полонених максимум почуття жалю бо хлопці були призвані до армії "від станка". До першого полоненого почуття відрази бо добровільною здачею у полон підставив бойових побратимів котрі надіялися на його підтримку і можливо загинули саме з за того, що той хто мав прикрити спину вирішив здатися у полон

44444 20.06.2014 / 17:38:16
deputativ treba napraviti tudi vojuvati za 2700gr,a ne cix bidnix xlopciv jakix vlada derzhitj za pusechne mjaso!!!

небайдужа 20.06.2014 / 17:34:51
перший полонений Антон Шимко, з Ужгороду, живе неподалік мене

75876 20.06.2014 / 17:25:49
Жінка молодець!!!!!!!!!!!!!!

НОВИНИ: Соціо

18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини