На Рахівщині 89% з усіх пожеж припадає на пожежі в житловому секторі

З початку 2014 року в Закарпатській області виникло 696 пожеж. Завдана матеріальна шкода від них перевищила 3 мільйони гривень. У вогні загинуло 8 осіб, ще стільки ж отримали різного ступеню важкості опікові травми та отруєння чадним газом. За правило, найчастіше від пожеж потерпає житловий сектор. На його долю припадає майже 70 відсотків загорань та 80 процентів загиблих на них людей. Найчастіше від вогню страждають незахищені верстви населення – літні люди, немічні, хворі, одинокі громадяни та ті, що входять до так званої групи ризику, котрі, за певних обставин, опинилися за межею бідності.

На Рахівщині 89% з усіх пожеж припадає на пожежі в житловому секторі

Щоб убезпечити людей від вогняного лиха та звернути їх увагу на покращення протипожежного стану помешкань, Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з працівниками соціального захисту, органами місцевого самоврядування та правоохоронцями здійснили профілактичне відпрацювання села Верхне Водяне Рахівського району, де проживає понад 7 тисяч громадян.

Даний регіон вибраний не випадково, адже з початку 2014 року на його території вже зареєстровано 54 пожежі, проти 40  за аналогічний період 2013 року. Щодо кількості пожеж у житловому секторі, то їх зафіксовано 48, що становить  майже 89 відсотків від загальної кількості пожеж.

Рятувальники нагадали мешканцям села про необхідність дотримання нескладних але життєво необхідних правил пожежної безпеки в побуті, провели інструктажі, а також надали практичну допомогу й роз’яснення правил пожежної безпеки під час користування пічним опаленням та електричними приладами. Не оминули увагою й питання безпечної поведінки на воді та в лісових масивах району. Усім господарям також були роздані листівки з інформацією про правила безпечної поведінки на воді та пам’ятки безпеки на випадок виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.

Окрім осель громадян рятувальники завітали й у місця масового перебування людей, а саме: на місцевий ринок, пошту та лікарню. Не оминули увагою й підростаюче покоління, роз’яснювальні бесіди були проведені й у дошкільному навчальному закладі.

Насамкінець, працівники оперативно-рятувальної служби провели рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки  на території лісу «Верхневодянського лісництва». В рамках заходу вогнеборці нагадали населенню про основні правила протипожежної безпеки під час перебування в лісах та паркових зонах, надавали рекомендації щодо організації безпечного відпочинку тощо. Крім того відпочивальникам були роздані інформаційні матеріали.

УДСНС у Закарпатській області

20 червня 2014р.

Теги: пожежі, випадки, житловий сектор

НОВИНИ: Соціо

08:59
/ 1
Депутати в Жденієві віддали 216 га Верховинського Вододільного хребта під знищення вітряками Фото новина
08:48
На Закарпатті триває декларування зброї Фото новина
18:10
На Закарпатті затримали організаторів нелегального переправлення Фото новина
16:48
/ 1
На Закарпатті через спеку зійшли з рейок три вагони пасажирського поїзда Фото новина
15:48
Водій із Закарпаття став учасником масштабної ДТП на Львівщині Фото новина
14:37
Румунські рятувальники знайшли українця, який чотири доби провів у горах без води Фото новина
12:17
«Укрзалізниця» запускає новий поїзд Кропивницький – Закарпаття
11:09
У Мукачеві поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних Фото новина
09:17
На війні з рф поліг захисник Михайло Грін із Солотвина Фото новина
08:30
/ 20
Після полонини Рівна краматорські "релоканти" беруться знищити вітряками Верховинський Вододільний хребет Фото новина
01:28
/ 1
Жінки, які захищають Карпати. Ч.1. Адвокатка Наталія Майстренко про полонину Рівну Відео новина
18:12
Американський волонтер Джосем Міллер відзначений нагородою на Закарпатті Фото новина
16:44
Біля Ужгорода двоє на самокатах намагалися незаконно перетнути кордон зі Словаччиною Фото новина
15:48
/ 3
Серед звільнених сьогодні з полону - боєць 128-ї Закарпатської бригади Фото новина
14:43
/ 9
Син депутата Закарпатської облради вийшов із СІЗО під 10 млн грн застави Фото новина
14:07
/ 9
Закарпатські прокурори передали сучасні FPV-дрони бійцям 128-ї бригади Фото новина
12:44
/ 1
Посол Бельгії в Україні відвідав Свидовець і закликав зберегти унікальні гори Фото новина
12:06
На Рахівщині врятували двох туристів, які заблукали поблизу гори Туркул
09:37
/ 5
Навчальний політ БпЛА в Ужгороді допоміг виявити пожежу Фото новина
08:38
Закарпатські патрульні повернули додому 70-річного чоловіка, який заблукав уночі Фото новина
18:18
/ 2
На війні з росією поліг Віктор Гранковський із Широкого на Берегівщині Фото новина
17:42
/ 2
На Закарпатті прикордонник допомагав ухилянтам перетнути кордон Фото новина
15:43
/ 1
На Закарпатті в електромобілі знайшли арбалет зі стрілами Фото новина
15:03
На Закарпатті оштрафували ексочільницю МСЕК за приховану землю вартістю 16 млн грн
14:08
На Закарпатті затримали працівника депо, який віз ухилянта до кордону тепловозом Фото новина
» Всі новини