В Ужгороді - день жалоби

Про підписане в.о. мера розпорядження про оголошення сьогодні в Ужгороді дня трауру у зв'язку із загибеллю 2-х військовослужбовців з Ужгорода на Сході повідомив сам Віктор Щадей на своїй персональній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

В Ужгороді - день жалоби

Цим же повідомленням Віктор Щадей зазначає, що сьогодні біля статуї Божої Матері по вул. Волошина зліва від собору будуть запалені свічки у пам'ять бійців, котрі загинули, відстоюючи цілісність і незалежність нашої держави.

"На Донбасі загинуло двоє ужгородських хлопців...

Підписав розпорядження про оголошення сьогоднішнього дня в Ужгороді днем траура.

Всіх ужгородців, які хочуть віддати шану нашим землякам, запрошую до собору на вул. Волошина - зліва від собору у дворику біля статуї Божої Матері ужгородці запалять свічки в память про героїв..." - написав Віктор Щадей.

Акцію заплановано до проведення о 18.30, тоді разом із запаленням свічок ужгородці усіх конфесій молитимуться за загиблих під час сутичок з терористами закарпатців.

Також поминальний захід із запаленням свічок відбудеться о 21.00 на площі Народній.

19 червня 2014р.

Теги: день жалоби,

Коментарі

Адмін 2014-06-19 / 23:38:48


Через постійні DDoS-атаки ми змушені захищатися через DDoS protection system. Почистіть, будь ласка, кеш. І порадьте, будь ласка, зробити те саме друзям, у яких та сама проблема. Іншого виходу наразі немає.


Читач 2014-06-19 / 22:44:38
Постійні глюки із сайтом... Новини, дійсно, місячної давнини. Вхожу з мозілли. Адмін щось робіть... Дайте рецепт.

О.Д. 2014-06-19 / 22:17:27


Дорогому

А що, російська армія вже офіційно перетнула кордон України? Піду, не журіться, якщо треба буде. Саме тому публічно і написав. Наразі ж на тій "гібридній", а не класичні, позиційній війні більше потрібні професіонали. Тому наразі моє місце тут. Як складеться надалі, побачимо. Можете тільки не сумніватися, що, в силу своєї натури, зараз більш комфортно почувався би там, аніж тут...

Знаю, що багатьом, зокрема і вам не терпиться, аби мене не стало. Але потерпіть. До того ж, має завершитися сфабрикована Шараничем-Волошиним-Подебрієм кримінальна справа (п'ята моя за півроку. Чотири попередні почили в Бозі) по "побиттю середньої тяжкості" Голуба. Так що, вибачайте, але я наразі ще змушу вас почуватися некомфортно...

п.с. Наступний флуд видалятиметься без попередження і пояснень.


Віт 2014-06-19 / 21:42:16
До "дорогого"... Кожному Бог суддя, але певно що й ви не з гарячих місць пишете (хіба з пляжу десь)... Робота "дорогого редактора", а якщо коректно то адміна, зараз дуже потрібна тут... Зокрема за той відрізок часу що сайт не працював було досить відчутно брак якісної інформації, про що багато хто написав в коментарях...

Дорогий 2014-06-19 / 21:29:32
Дорогий головний редахторе, хочеться Вас спитати, але спочатку щось нагадати:"Я не знаю, коли я одягну його на плечі(рюкзак): чи тоді, коли перший російський танк здолає смугу державного кордону України, чи коли пролунає перший постріл, чи, може, коли, не дай Бог, проллється перша кров.", невже ще не настав час Вашого рюкзака, чи це були тільки слова для піару?
Якщо нема відповіді на це питання, тоді видаляйте цей коментар, як робите із сотнями. Але дуже хочеться почути про Ваш рюкзак.

Віт 2014-06-19 / 19:38:58
Мозіла... очистив кеш в настройках - все ок... буду мати на увазі..

Адмін 2014-06-19 / 19:33:43
А що за браузер? Через DDoS-атаку сайт заарз перебуває під відповідним захистом, а тому можливі такого роду глюки...

Віт 2014-06-19 / 19:22:00
Мушу вибачитися, але на головній в стрічці остання новина в мене за 11.00 "На Іршавщині у пенсіонерки на городі..."
А відкрив у іншому браузері то є всі свіжі новини... Значить "кешування" модуля, але ж і в інших може бути так само... часто захожу і побачивши в стрічці тільки старі новини покидаю сторінку, пропускаю важливі новини ((

Адмін 2014-06-19 / 19:21:28
Так. Все нормально. Нижче про це написано. Ніхто не хотів дорікнути. Зауваження було доброзичливе. Просто бракувало смайликів. Ми всі напружені. І це зрозуміло. Бо ситуація в країні не дає розслаблятися, посміхатися і легко спілкуватися... Нічого, ми переможемо. І все у нас буде добре...

Таня 2014-06-19 / 19:13:53
Але ж, Адміне, Віт однозначно хотів допомогти, і за це таки варто подякувати. Всі слідкують за подіями і всім болить(((

Адмін 2014-06-19 / 19:03:52


Віт, а хто казав шукати в розділі "соціо"? Інфа була в стрічці новин на головній сторінці, ще й з виділеним зеленим заголовком ))

Не сваримося... )) Це доброзичливо. У нас є спільний ворог, проти якого варто спрямувати свою енергію.


Віт 2014-06-19 / 18:42:22
Адмін, при всій повазі... хоч "випадково" треба стежити за блоком новин в модулі з правого боку та в стрічці "новин за добу", бо в розділ "соціо" не кожен заходить...
Вибачте, не втримався...