Закарпатський батальйон територіальної оборони наразі не їде на Схід і отримав 50 тисяч від УПЦ МП

"У деяких засобах масової інформації Закарпатської області останнім часом активно поширюється інформація, що, нібито, 20 червня закарпатці вирушать на Східну Україну для виконання завдань за призначенням. Ця інформація не має офіційного джерела, розповсюджується на рівні «чуток». Наразі це не відповідає дійсності", - повідомляє прес-група Закарпатського ОВК.

Закарпатський батальйон територіальної оборони наразі не їде на Схід і отримав 50 тисяч від УПЦ МП

Батальйон територіальної оборони Закарпатської області сформовано 30 травня 2014 року, його особовий склад проходить бойовий вишкіл на базі Ужгородського навчального центру та готується до виконання завдань за своїм призначенням. 

Станом на 18 червня поточного року підрозділи батальйону виконали певну частину навчального плану. Беручи до уваги те, що батальйон створено «з нуля», командування Закарпатського обласного військового комісаріату та безпосередньо батальйону забезпечує повноцінну життєдіяльність військовослужбовців, призваних за мобілізацією, а це 100% особового складу. 

На сьогоднішній день проходить доукомплектування формування солдатським, сержантським та старшинським складом військовослужбовців. Щодня до Закарпатського ОВК звертаються добровольці, які виявили бажання проходити службу в даному підрозділі, відповідно бойовий дух даних претендентів на досить високому рівні.

На даний час добровольці, які поповнили лави батальйону, виконують вправи навчальних та контрольних стрільб з усіх зразків штатного озброєння – пістолетів, автоматів, кулеметів та гранатометів. Переважна більшість військовослужбовців новоствореної частини має досвід військової служби. На сьогоднішній день строки навчання подовжені до повного укомплектування формування особовим складом, матеріально-технічного забезпечення кожного військовослужбовця батальйону та підрозділу в цілому, завершення курсу навчання солдат як індивідуально, так і у складі підрозділу.

Крім того, як повідомляє прес-група Закарпатського ОВК, Мукачівська єпархія Української православної церкви Московського патріархату надала батальйону допомогу у розмірі 50 тисяч гривень.

 

17 червня 2014р.

Теги: батальйон, вишкіл

Коментарі

Андрій 17.06.2014 / 23:02:11
А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя, (Вiд Матвiя 6:3)

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 2
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини