На Ужгородщині у чоловіка, поки той "гостився", вкрали мікроавтобус

Сісти за кермо й поїхати геть для зловмисника не склало жодних труднощів, адже ключі власник авто, поки гуляв з новими знайомими, залишив в автівці. Більше того, на викраденому "Мерседесі" злодійкуватий "кермувальник" встиг спричинити 2 аварії, після чого його і було затримано.

На Ужгородщині у чоловіка, поки той "гостився", вкрали мікроавтобус

​До Ужгородського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 46 річного мешканця села Сторожниця про те, що близько 01.30 години ночі з його дворогосподарства, шляхом вільного доступу, невідома особа заволоділа його автомобілем Mercedes Vito. Також чоловік повідомив, що всі документи на транспортний засіб знаходились в салоні авто. 

На місце події виїхала слідчо-оперативна група для документування вказаного кримінального правопорушення. В ході опитування потерпілого правоохоронцями було встановлено, що біля 23.40 години 15 червня  він перебуваючи в одному з барів с.Сторожниця де познайомився з чотирма молодими людьми віком до 30 років. З ними й "маленько хильнув". В подальшому він запросив своїх нових знайомих до себе додому, аби вони скуштували домашнє вино. Через деякий час від кількості випитого чоловік втратив над собою контроль та заснув, а пізніше прийшовши до тями виявив відсутність свого пасажирського мікроавтобуса. Оскільки дверцята автомобіля були відчиненими, а ключ знаходився в замку запалення, то для крадія труднощів не виникало. 

Міліція розпочала пошук Мерседеса.Зранку поступила інформація про те, що водій на викраденому Мерседесі вчинив два ДТП (в результаті яких ніхто не постраждав) в Перечинському районі. Після скоєння другого зіткнення з попутнім автомобілем в селі Дубриничі Перечинського району працівники Державтоінспекції наздогнали та затримали крадія. Наразі "Мерседес" вилучили та помістили на штраф-майданчик. За цим фактом слідчим відділенням Ужгородського РВ відкрито кримінальне провадження за ст. 289 КК України. Досудове розслідування надалі триває, вирішується питання про обрання запобіжного заходу крадію.

 

 
Ганна Дан, Ужгородський РВ УМВС
17 червня 2014р.

Теги: мікроавтобус, вкрали

НОВИНИ: Кримінал

23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
» Всі новини