50 закарпатських прикордонників повернулися додому зі Сходу (ФОТО)

Прикордонники західного регіону не залишились осторонь тієї напруженої обстановки, яка склалась на українсько-російському кордоні і вирушили на допомогу своїм побратимам. Зокрема, більше 50 військовослужбовців Чопського прикордонного загону виконували свій конституційний обов’язок на кордоні з Російською Федерацією.

50 закарпатських прикордонників повернулися додому зі Сходу (ФОТО)

Ще на початку березня, після проведення відповідної підготовки до маршу, мотоманеврена група з півсотні бійців та 11 одиниць автотехніки від Чопського прикордонного загону вибули до кінологічного навчального центру (смт. Великі Мости, Львівська область) для злагодження дій та участі у навчаннях. А вже за тиждень, зведений загін «зелених кашкетів» західного кордону чисельністю понад 300 осіб, вирушив на схід, у Харківську область.

Протягом трьох місяців бійці Чопського загону охороняли кордон у Харківській та Луганській областях, а протягом кількох останніх тижнів у складі прикордонних підрозділів Луганського загону відбивали напади озброєних бойовиків. Днями їх замінив інший зведений загін, який продовжив виконання завдань на кордоні з РФ. До його складу увійшли понад 60 військовослужбовців Чопського загону.

16 червня рідні, друзі, колеги, громада міста Чоп та активісти з гордістю і безмежною радістю зустріли наших товаришів, які одними з перших висунулися захищати східні рубежі нашої Батьківщини, не зрадили присягу українському народу та живими повернулись додому, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.

Фото прес-служби Чопського прикордонного загону і сайту "7 днів"

17 червня 2014р.

Теги: прикордонник

НОВИНИ: Соціо

13:55
У Ізі на Хустщині розблокували дорогу та послабили карантинні обмеження через спалах гепатиту А
09:01
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 22 листопада
19:00
/ 4
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
/ 2
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 4
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 6
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 3
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
» Всі новини