На Закарпаття приїдуть відпочивати 600 дітей із Севастополя

Кримчани не зрадили своїй традиції літньої пори гостювати у краю за Карпатами

На Закарпаття приїдуть відпочивати 600 дітей із Севастополя

З різних кінців України щороку на літні канікули до Закарпаття приїжджають тисячі дітлахів за здоров’ям та новими враженнями. У Рахівському районі Закарпатської області, де міститься точка географічного центру Європи, створено всі умови для ефективного відпочинку і малечі, і дорослих.

Ще у квітні Закарпатська облпрофрада та галузеві профспілки укладали угоди з іншими регіонами та з центром України про літній відпочинок і оздоровлення дітей. На першому плані — якість послуг, які надаватимуть місцеві оздоровниці та табори відпочинку. А за підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращу організацію оздоровлення дітей у 2013 році саме Закарпатську облпрофраду визнано однією з кращих серед регіональних профоб’єднань України і нагороджено Почесним знаком Федерації профспілок України «Шана і подяка», а кращих організаторів цієї роботи — трудові колективи та окремих осіб — відзначено почесними грамотами і дипломами Президії ФПУ.

— Торік організації, які перебувають на обслуговуванні облпрофради, оздоровили понад вісім тисяч дітей і підлітків, — сказав голова цієї установи Іван Король. — Із різних джерел фінансування — Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкового бюджету, а також коштом господарників і батьків використано близько 7,7 мільйона гривень. У нинішньому році плануємо прийняти ще більшу кількість дітей, адже через складну ситуацію на сході країни попит на відпочинок у Закарпатті значно зріс.

До слова, навіть кримчани не зрадили своїй традиції літньої пори гостювати у краю за Карпатами. Офіційну заявку на оздоровлення 600 дітей облпрофрада отримала із Севастополя. Ті 22 заклади, в яких прийматимуть школярів, пройшли перевірку і отримали добру оцінку. Чотири з них належать профспілкам. Це туристично-оздоровчі комплекси «Нарцис», «Тиса», «Полонина», «Синевирське озеро». Вони розташовані у містах Хуст і Рахів, у Перечинському та Міжгірському районах. Крім того, 23-й рік поспіль працюватиме унікальна літня школа — табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей. Її у Мукачівському районі влаштовують обком профспілки працівників культури та управління культури облдержадміністрації.

Напередодні нового сезону, ще у грудні минулого року, було затверджено вартість набору продуктів для однієї дитини, а також витрати на лікування та культурне обслуговування — 43 гривні. Однак цього року з’ясувалося, що через значне подорожчання продуктів харчування та пального цієї суми буде замало. Тож тепер профспілки пропонують переглянути граничні норми витрат на часткове фінансування оздоровлення дітей, збільшивши їх до 55 гривень на день.

А от іншу неприємну новину повідомило Міністерство аграрної політики України: нинішнього року воно не виділятиме цільової дотації на оздоровлення дітей, батьки яких працюють у сільській місцевості.

Урядовий кур’єр

15 червня 2014р.

Теги: Севастполь, Крим

НОВИНИ: Соціо

18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 1
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 5
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 14
Мер власних інтересів
14:36
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
» Всі новини