Медиків Закарпатської обласної дитячої лікарні в Мукачеві вітали з святом (ФОТО)

В п’ятницю зранку голова Закарпатської обласної ради Іван Балога зустрівся з колективом обласної дитячої клінічної лікарні. Керівник ради привітав колективом з професійним святом, яке відзначають цієї неділі – Днем медика. До вітань долучився й Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл.

Медиків Закарпатської обласної дитячої лікарні в Мукачеві вітали з святом (ФОТО)

Закарпатська обласна дитяча лікарня створена 1950 року на базі побудованого 1905 року дитячого притулку «Леленц». Лікарня складається з поліклініки, дитячої консультації, стаціонару та Центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи «Росинка».

Поліклініка розрахована на 480 відвідувань на зміну. У лікарні працюють понад 130 лікарів та 320 медичних сестер. Останні роки закладом керує головний лікар, депутат облради  Єлизавета Біров. В цей час  у закладі вдалося реалізувати кілька потужних європейських проектів.  Завдяки керівництву лікарні налагоджені контакти з медзакладами Австрії, Угорщини, Німеччини, Нідерландів та Франції. Зводиться центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи «Росинка», відкрито  перше в областi вiддiлення недоношених новонароджених дiток.

Під час зустрічі з колективом обласної дитячої лікарні голова обласної ради Іван Балога насамперед привітав колектив закладу та побажав медикам терпіння та натхнення.

«Ваша робота – нелегка, адже ви піклуєтеся про підростаюче покоління. Це надзвичайно непросто. Треба мати велику майстерність і терпіння, яке щодня ви і проявляєте. Тисячі батьків вдячні вам за це. В закладі працює двоє депутатів облради, які активно працюють в раді на закарпатську громаду», - зазначив керівник ради.

Опісля Іван Балога відзначив почесними грамотами обласної ради та  подарунками ряд медиків закладу. Серед нагороджених - лікар-рентгенолог Маріанна Шолийс, лікар-педіатр Леся Скальська, рентгенолаборант Оксана Горват та лікар-педіатр Дерценської  амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Мукачівського району Оксана Теліга. Голова облради вручив закладу також  кондиціонери.

Прес-служба Закарпатської облради

13 червня 2014р.

Теги: медик, Балога

НОВИНИ: Соціо

18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:14
/ 1
На Закарпатті викрили понад 270 організаторів схем втеч за кордон Фото новина
11:15
На Іршавщині дві жінки обікрали місцеву під час «ворожіння»
10:15
/ 1
У Хусті відбувся фінальний етап TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 Фото новина
09:05
/ 12
Керівник Великоберезнянської лікарні втік за кордон, залишивши заклад без керівництва та фінансування Фото новина
16:50
/ 3
Закарпатець Андрій Ткачук став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції Фото новина
14:56
У румунських Карпатах врятували трьох українців, які заблукали під час походу Фото новина
13:03
/ 2
На Закарпатті взяли під варту двох неповнолітніх, підозрюваних у подвійному вбивстві літнього подружжя Фото новина
10:50
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
09:03
У Мукачеві прийняли дві родини переселенців із Дніпропетровської області Фото новина
18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
16:55
У Мукачеві зупинили водія Audi з ознаками сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
15:22
У Мукачеві проведуть безкоштовну вакцинацію котів і собак від сказу Фото новина
14:27
Поліція повідомила про підозру ще двом неповнолітнім у справі подвійного вбивства на Закарпатті Фото новина
12:59
Прикордонники Мукачівського загону вибороли «срібло» на турнірі пам’яті Героя АТО Роберта Кіса Фото новина
11:05
/ 1
Два села Закарпаття увійшли до списку найкращих туристичних у світі
09:05
На Закарпатті зафіксовано слабкий землетрус Фото новина
18:34
/ 1
У Мукачеві правоохоронці затримали водія з Кривого Рогу після смертельної ДТП Фото новина
17:28
/ 2
На війні з рф поліг захисник із Великолучківської громади - Василь Довганич Фото новина
16:31
На Хустщині жінка підпалила будинок односельця через сварку Фото новина
15:18
/ 1
Ужгород попрощався із захисником України Сергієм Вдовиченком Фото новина
» Всі новини