На Закарпатті суд стягнув з підприємства 400 тисяч "зернових" гривень

За втручання прокуратури Господарським судом задоволено позов щодо стягнення з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «КІММ» на користь ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» майже 400 тис. грн.

На Закарпатті суд стягнув з підприємства 400 тисяч "зернових" гривень

Відділом представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури області здійснено вступ у розгляд господарської справи в інтересах ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» про стягнення на користь державного підприємства майже 400 тис. грн.

Встановлено, що між ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «КІММ» у березні минулого року було укладено договір про поставку зерна майбутнього врожаю.

Відтак, державне підприємство перерахувало постачальнику кошти в розмірі 245 тис. грн. за поставку зерна. Однак, товар сільськогосподарське товариство так і не поставило та кошти не повернуло.

Внаслідок вказаних дій перед державним підприємством виникла заборгованість у розмірі близько 400 тис. грн., із врахуванням відсотків за користування грошовими коштами та штрафних санкцій.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

23 травня 2014р.

Теги: зерно, врожай

НОВИНИ: Кримінал

18:39
/ 7
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
» Всі новини