"Згощений" ужгородець мало не до смерті побив випадкового незнайомця

По телефону «102» до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від чергового лікаря обласної клінічної лікарні про те, що до них каретою швидкої медичної допомоги з місця проживання було доставлено 28-річного мешканця міста без свідомості.

Міліціонери відразу прибули до лікарні, на розмову з близькими родичами потерпілого. Зі слів дружини потерпілого, чоловік на кілька хвилин вийшов до продуктового магазину. Повернувшись додому, зайшов на кухню, присів на стільчик біля столу і поскаржився, що йому раптом стало зле. Після чого вона допомогла чоловіку дійти до спальньої кімнати, щоб він трохи відпочив – думала, що за деякий час йому стане легше. Та марно, з кожною хвилиною потерпілому ставало гірше й гірше... Побачивши стан чоловіка, жінка відразу викликала швидку медичну допомогу. Лікарі забрали потерпілого до медзакладу вже без свідомості.

Отримавши інформацію від медпрацівників про діагноз чоловіка - "закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку важкого ступеня та гостраепідуральна гематома", міліціонери доклали чимало зусиль для встановлення особи зловмисника і його місця знаходження.

Опитавши свідків події, правоохоронці встановили, що завдати тілесні ушкодження потерпілому міг чоловік, який в той день стояв з потерпілим біля продуктового магазину.

За гарячими слідами оперативники карного розшуку Ужгородського міськвідділу міліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 35-річний ужгородець. З його слів, купив пляшку пива в магазині, вийшов на вулицю і став поряд з потерпілим, який допивав своє пиво. Почали розмовляти, спершу все було гаразд, однак далі між ними стався конфлікт. Зловмисник наніс потерпілому один удар рукою в обличчя, від якого той впав на тротуар. Після чого допоміг йому підвестися на ноги та попросив у нього вибачення. Як то кажуть, вдарили по руках і розійшлися...

Свою провину правопорушник визнав. Каже, не думав, що так станеться і шкодує за свій безглуздий вчинок.

Слідчим відділом ужгородської міліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Розслідування триває.

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

21 травня 2014р.

Теги: травми, ушкодження

НОВИНИ: Кримінал

18:00
/ 3
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 5
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 16
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
» Всі новини