Встановлено, що в порушення вимог земельного законодавства, на підставі лише розпоряджень Міжгірської РДА, ще у 2008 році, землі загальною площею понад 7,5 га на території Репинської сільської ради, було роздано громадянам.Тепер, прокуратура вимагає скасувати незаконні акти та повернути землю у власність держави.
Наразі, з метою попередження їх незаконного вибуття з власності держави, за клопотанням прокурора, суд наклав арешт на спірні земельні ділянки.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
знаток 2014-05-21 / 18:04:29
На тій землі добре собі нагріла руки Больбанка Наталка із Маньом Юрком. А прокуратура вже про- те вже знає дуже давно. Ми будемо раді , якщо землю повернуть у власність держави, Бо вже давно стояла табличка, що земля продається, ринок землі вже давно пішов. Не буде дивниим, якщо в земельників продадуть всі первинні документи,як річанські сертифікати.
настрій майданців 2014-05-21 / 10:27:52
ті секретарці майданські давно вже депутатам сільським ПОРА оголосити НЕДОВІРУ та відправити на біржу.Вона хоче вийти і на пенсію і ще робити секретарьков. гнати її треба у сільське господарство на ту земельну ділянку , що взяла собі на заводі "Пластмас" та оформила оренду на 49 рооків.
мыжгырець 2014-05-20 / 21:20:06
Чому прокурватура не вілмінить усі НАКАЗИ АНТАЛА ЩО НАДАВ ЗЕМЛЮ ЗА МЕЖАМИ СІЛ БЕЗ ПОГОДЖЕННЯ СІЛЬСЬКИХ РАД .БО МАЙЖЕ УСЯ ПРОКУРВАТУРА ДУСТАЛА ЗЕМЛЮ ОД АНТАЛА
Домики 2014-05-20 / 19:29:51
чому прокуратура не перевірить яким
чином секретарка Бурдуся-майданська
забрала від
заводу пластмас 20 сотих землі та
оформила оренду на 49 років а платить
до бюджету аж 12 грн. Чи то не
корупційні схеми місцевого
самоврядування ? Яким чином отримала
2 квартири і обидві продала в Майдані?