У центрі Малої Розтоки знайшли ящик з "коктейлями Молотова" (ФОТО)

До чергової частини Іршавського райвідділу міліції надійшло повідомлення від Дубрівського сільського голови про те, що ним на березі річки «Боржава» виявлено пляшки із рідиною, схожою на бензин.

У центрі Малої Розтоки знайшли ящик з "коктейлями Молотова" (ФОТО)

На місце пригоди відразу виїхала слідчо-оперативна група на чолі з т.в.о. начальника Іршавського райвідділу підполковником міліції Мироном Черничко.

Як з'ясували правоохоронці, сільським головою у центрі села Мала Розтока неподалік пам'ятника «Невідомому солдату» у кущах на березі річки було виявлено пластмасовий ящик, у якому знаходилось 8 пляшок з-під пива. Дані пляшки привернули увагу сільського голови тим, що вони заповнені невідомою речовиною із запахом, схожим на бензин, і заткнуті тканиною.

Іршавськими правоохоронцями ящик із пляшками було вилучено і направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС Закарпатської області.

Даний факт внесено до Єдиного обліку, проводиться перевірка, розшукуються особи, які можуть бути причетними до даної знахідки.

Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

19 травня 2014р.

Теги: коктейль Молотова, Розтока

Коментарі

Богдан 20.05.2014 / 08:51:21
І як класифікували дані "коктейлі"?Вибухівка?

Ivan 20.05.2014 / 06:13:54
I holova znajsov i sam pan nacalnyk vyjixav))kazky syvoji kobyly))

НОВИНИ: Кримінал

22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 2
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 55
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини