Посадовці Плосківської сільради на Свалявщині через недбальство завдали державі збитків на 175 тис грн

Прокуратура Свалявського району провела у Плосківській сільській раді перевірку, за результатами якої виявлено, що посадовці сільради, через неналежне виконання своїх службових обов’язків завдали державі збитків на 175 тис. грн. Наразі проводиться досудове розслідування, за фактом вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Посадовці Плосківської сільради на Свалявщині через недбальство завдали державі збитків на 175 тис грн

Як повідомив прокурор Свалявського району Віталій Свистак, у ході перевірки встановлено, що посадовці Плосківської сільської ради за період серпня-листопада 2013 р., через неналежне виконання своїх службових обов’язків, (не перевірили обсяги виконаних робіт) підписали акти прийому виконаних робіт по капітальному ремонту адміністративної будівлі сільської ради. Внаслідок таких дій службовців, через завищення вартості виконаних робіт, державі завдано 175 тис. грн. збитків.

Досудове розслідування даного кримінального провадження доручено проводити СВ Свалявського РВ (з Обслуговування Свалявського та Воловецького районів) УМВС у Закарпатській області.

Довідка: санкція ч. 2 ст. 367 КК України, за вчинення даного діяння передбачає відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

19 травня 2014р.

Теги: посадовці, сільрада, збитки

Коментарі

Лизанець 01.06.2014 / 08:23:20
Сільський голова В.Мориляк з землевпорядником Вірою Івасин(другий підписант) не "(не перевірили обсяги виконаних робіт) підписали акти прийому виконаних робіт по капітальному ремонту адміністративної будівлі сільської ради". Вони добре знали що підписували, а названа сума є "відкатом"(за скромними підрахунками).
Сільський голова В.Мориляк є настільки тупим, що В.Івасик править де-факту сільрадою протягом всього періоду його головування. Ця леді була фігурантом гучного земельного скандалу при минулому голові і щоб не сісти у в`язницю за свої діяння, дала підписку на співпрацю з СБУ. Якщо ця "солодка пара" ще трохи погосподарює у Плоскому, то наслідки їх правління будуть фатальними.

стегура 20.05.2014 / 22:15:12
Мориляку ви обікрав свалявське ват а тепер обкрадаєте Плосківську сільраду. Хвалитесь всюди звязками в СБУ і кажете що вам любі провірки до одного місця. Хто ще з вами підписував документи по виконаних роботах?

мориляк 20.05.2014 / 17:07:53
Нічого я не підписав помилково. Я у вибори сільського голови вклав 500000 грн. майте совість дайте хоч щось відбити.

НОВИНИ: Кримінал

17:56
/ 1
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 3
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 17
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
» Всі новини