Українських дітей профспілки відправлять відпочивати на Закарпаття за півмільйона у бізнес-проекті "регіоналів"

Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві «Київська міська рада профспілок» 15 травня уклало угоду на придбання дитячих путівок. Загальна вартість угод складає 3,30 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Українських дітей профспілки відправлять відпочивати на Закарпаття за півмільйона у бізнес-проекті "регіоналів"

Зокрема у ТОВ «Водограй» за 0,56 млн грн. придбають 140 путівок у Закарпатській області. Заїзди відбуватимуться у 3 зміни, протягом червня-серпня. Тривалість оздоровлення – 21 доба.

Власниками фірми «Водограй» є ВАТ «Закрапатавтотранс» та акціонери цього підприємства Наталія Кречко, Михайло Кречко, Влада Андріїв і Наталія Андріїв. Остання є дружиною позафракційного депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва, який донедавна представляв Партію регіонів, пишуть Наші гроші.

Нагадаємо, що сім’я Андріївих через ТОВ «Сонячна енергія плюс» також володіє сонячною електростанцією в с.Ратівці. Їхніми партнерами по цьому проекту є доньки екс-губернатора Олександра Ледиди, який пішов у відставку в лютому цього року.

Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Променистий» МВС України отримав 1,56 млн грн. за 500 путівок у Києві та Київській області. Термін оздоровлення – 21 доба, протягом червня-серпня у 4 зміни.

Оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» ДП «Львіввугілля» замовили на 1,18 млн грн. 400 путівок у Львівській області. Термін оздоровлення – 21 доба, протягом червня-серпня у 4 зміни.

19 травня 2014р.

Теги: бізнес-проект, діти, відпочити, профспілки

НОВИНИ: Соціо

15:58
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
» Всі новини