Посадовці Виноградівської РДА через службову недбалість завдали збитків державі на понад 100 тис грн

Прокурорська перевірка виявила, що через службову недбалість посадовців Виноградівської РДА, державі завдано понад 100 тис. грн. збитків. Відтак, розпочато досудове розслідування за фактом вчинення посадовцями райдержадміністрації кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України - службова недбалість.

Посадовці Виноградівської РДА через службову недбалість завдали збитків державі на понад 100 тис грн

Як повідомив прокурор Виноградівського району Віталій Роман, прокуратура провела перевірку в управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації, щодо дотримання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» за 2014 рік.

В ході її проведення встановлено, що за результатами відкритих торгів на закупівлю м’яса свійської птиці, переможною визнано пропозицію підприємця, яка не була найбільш економічно вигідною з пропозицій конкурсних торгів (з тих, строк дії яких ще не минув). Через такі дії службовців, державі завдано збитків в розмірі 104 тис. грн.

Досудове розслідування даного кримінального провадження доручено Виноградівському РВ УМВС, хід якого перебуває на контролі в прокуратурі.

Довідка: ч. 1 ст. 367 КК України, передбачає відповідальність за скоєння даного правопорушення, у вигляді штрафу від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

15 травня 2014р.

Теги: збитки, посадовці, держава

Коментарі

Депутат 16.05.2014 / 09:21:47
а дитячому садочку в с.Королево допомогти нікому. Розберіться, шановні бо з вами розберуться...

ну і шо??? 15.05.2014 / 20:55:31
То все фігня! Он ледида тільки по пл.Народній утирив понад три мільйони державних грошей. І нічого!!!! Ходить мурло -руки в брюки-повчає нас "політикі"

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 9
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини