Реклама B3

На Закарпатті інспектували соціальні довгобуди (ФОТО)

Із робочим візитом з інспектуванням довгобудів заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс побував на Великоберезнянщині та оглянув будівлю обласного центру нейрохірургії та неврології, що знаходиться в центральній частині Ужгорода .

На Закарпатті інспектували соціальні довгобуди (ФОТО)

Заступник очільника Закарпаття побував у гірському селі Вишка, в якому з 2008 року підрядна організація зводить трьохповерхову ЗОШ І-ІІ ступенів. Як розповів представник-підрядчик Олександр Пантелеймонов, за період будівництва освоєно із 12 млн.грн. - 3,4 млн. Відтак, проектом передбачено будівлю площею 1000 м2 з автономним опаленням від твердопаливної котельні та спортзал, де навчатимуться та займатимуться понад 160 учнів. У цокольному поверсі розташовано класні приміщення для першачків, майстерня, їдальня та допоміжні приміщення. На 1-му та 2-му поверхах - учбові кабінети,  вчительські приміщення, медпункт, лабораторії та бібліотека. На даному етапі навчальний заклад підведено під дах. 

Наступний об’єкт, з реконструкцією якого ознайомився Михайло Рівіс – це будівля обласного центру нейрохірургії та неврології, що знаходиться в центральній частині Ужгорода. За словами начальника управління капітального будівництва Закарпатської ОДА Степана Бордаша, будівельні роботи тут розпочато в 2011 році. За період реконструкції освоєно 5,7 млн.грн. Проектом передбачено трьохповерхову добудову площею 1010 м2 до існуючого корпусу нейрохірургії та неврології.

На 1-му поверсі запроектовано два основних відділення: магніто-резонансної томографії (МРТ) та «Гама-ножа». На 2-му поверсі – сучасний операційний блок на три робочі місця з набором необхідних допоміжних приміщень. На 3-му поверсі – відділення ангіографії та палатні приміщення на 3 ліжка. На сьогодні прибудова вже з дахом, ведуться роботи з влаштування  внутрішніх інженерних мереж. Тож, за умови виділення на завершення даного об’єкту 12 млн.грн та введенням його  в експлуатацію, рівень медичних послуг для населення Закарпаття надаватиметься на багато якісніше і доступніше за наявністю збільшення кількості ліжок-місць, зазначив Степан Бордаш.

 

Прес-центр Закарпатської ОДА

15 травня 2014р.

Теги: довгобуди, інспектування

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 5
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини