На Закарпатті в одному з коледжів бухгалтери допустили втрати на 135 тис грн

Фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області під час ревізії навчального закладу виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 135 тис. грн., та недоотримання студентами стипендій на суму понад 96 тис. грн.

На Закарпатті в одному з коледжів бухгалтери допустили втрати на 135 тис грн

Зокрема,  бухгалтерська служба навчального закладу, порушуючи вимоги законодавства, проводила зайве нарахування та виплату працівникам різних доплат до зарплати (за науковий ступінь, розширення зони обслуговування, сумісництво і т.ін.), що призвело до незаконного витрачання коштів на суму близько 65 тис. грн.  Водночас окремі працівники недоотримали зароблене в повному обсязі. Крім того, відрахування єдиного соціального внеску здійснювалось за заниженими ставками.

Також через неправомірне звільнення від оплати студентів, які навчались на контрактній основі, та невідшкодування вартості за навчання осіб, що не відпрацювали необхідний термін (три роки) за призначенням, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням, завдали матеріальної шкоди на суму майже 35 тис. грн. 

Окрім того, навчальним закладом оплачено ремонтні роботи за завищеною вартістю, недоотримно доходи від надання в оренду приміщень та зайво профінансовано неотримані послуги.

За недотримання законодавства з фінансових питань на посадових осіб установи складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності. Ініційовано застосування фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій із бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. 

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи. 

 

Прес-служба Держфінінспекції в Закарпатській області

 
15 травня 2014р.

Теги: втрати, бухгалтери

Коментарі

перавда 15.05.2014 / 13:36:01
Чому не повідомлять, який коледж? Чекають, щоб їм заплатили,може, відмажуться.

НОВИНИ: Соціо

17:42
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
10:56
У Закарпатському музеї відзначать День працівників культури тематичною екскурсією
09:08
/ 4
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 3
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 6
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
» Всі новини