В Ужгороді виборцям розповідали про їх права та можливості (ФОТО)

В Ужгороді відбулась презентація просвітницької кампанії Комітету виборців України та Громадянської мережі «ОПОРА» для виборців на позачергових виборах Президента України, призначених на 25 травня 2014 року.

В Ужгороді виборцям розповідали про їх права та можливості (ФОТО)

У заході взяли участь близько 30 представників громадянських організацій та засобів масової інформації, представників неформальних об'єднань, громадських активістів, виборців.

Під час презентації учасникам було представлено можливості для підвищення обізнаності виборців щодо їх виборчих прав, виборчих процедур, механізмів реалізації та захисту виборчих прав, а також механізмів та можливостей для виборців брати участь у виборчому процесі.

Зокрема, висвітлено можливості для виборців дізнатись про свої виборчі права з навчальних вебінарів для виборців, консультації за допомогою «гарячої лінії» Комітету виборців України а також з матеріалів сайту «Вибори в України». Представлено розділ сайту «ВИБОРЦЮ», що містить інструкцію для виборця, яка допоможе йому проголосувати на виборах Президента України та місцевих виборах, надає інформацію щодо тимчасової зміни місця голосування, уточнення списків виборців, голосування на дому, процедуру голосування, таємницю голосування тощо.

Крім того, було презентовано можливості для виборців взяти активну участь у виборчому процесі у ролі члена виборчої комісії або спостерігача, можливості онлайн-реєстрації для волонтерів на сторінках «ЧЛЕНАМ КОМІСІЙ» та «Я — СПОСТЕРІГАЧ!». Також були презентовані можливості системи, он-лайн навчання членів виборчих комісій «ВИБОРКОМ» http://electioninfo.org.ua/, http://electioninfo.org.ua/.

«Гаряча лінія» — безкоштовні юридичні консультації для виборців, членів комісій, спостерігачів, надання консультацій щодо користування системою «Виборком».

(044) 425-21-66, 425-23-01, 425-37-20

+38 (050) 469-21-64

+38 (067) 100-48-12

Графік роботи: понеділок-п'ятниця, 9:00—18:00. 24 та 25 квітня (день виборів); 14 та 15 червня 2014 (день виборів у випадку проведення другого туру): 9:00—21:00.

Днем раніше, 13 травня, була проведена презентація просвітницької кампанії Комітету виборців України та Громадянської мережі «ОПОРА» для  представників штабів кандидатів на пост Президента України. На презентації були присутні представники виборчих штабів Добкіна М., Симоненка П., Гриценка А. та Тимошенко Ю.

Просвітницька кампанія здійснюється у рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку і Міністерства закордонних справ Норвегії. 

 

15 травня 2014р.

Теги: виборці, права, можливості

НОВИНИ: Соціо

12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 3
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини