В. о. міського голови Ужгорода Віктору Щадею спалили авто (ФОТО, ВІДЕО)

Підпал було здійснено кілька хвилин тому в Новому районі під вікнами багатоповерхового будинку, в якому мешкає Віктор Щадей.

В. о. міського голови Ужгорода Віктору Щадею спалили авто (ФОТО, ВІДЕО)

На місце подій викликана пожежна та міліція. Підпалили авто марки "Форд Фокус", яке виконуючий обов'язки мера Ужгорода придбав у 2013 році.

За його словами, він саме збирався лягати спати, як почув за вікном, що щось спалахнуло. Виглянув у вікно, а це його авто.

Як розповів Віктор Щадей, о 22.00 він припаркував авто на парковці під будинком. Його підпалили близько 00.12.

Попри те, що пожежні прибули на місце подій доволі швидко і вдалося локалізувати вогонь, той знищив фактично повністю передню частину авто.

Як розповів Віктор Щадей, підпалений Ford Focus білого кольору він придбав зовсім нещодавно. Приблизна ціна такого автомобіля від 19 до 23 тисяч доларів залежно від комплектації. 

Віктор Щадей зауважив, що авто придбав у кредит, і воно застраховане.

За словами в.о. мера Ужгорода, це вже друге авто, яке йому спалили. Першою була Нива, яку спалили у 2006 році.

Відразу з пожежними на місце підпалу в Новому районі Ужгорода прибули правоохоронці та криміналісти, яким В.Щадей дав покази. Щойно вогонь було погашено, експерти-криміналісти взялися вивчати місце злочину.

Водночас, як стало відомо, сусідка Віктора Щадея по будинку за кілька миттєвостей до того, як спалахнула автівка, бачила чоловіка невисокого зросту, який тікав з місця подій, однак через темряву добре розгледіти його не змогла. 

Зауважимо, що за останні 3 місяці це вже 2-ий замах на виконуючого обов'язки мера Ужгорода: 4 березня невідомий завдав йому ножове поранення в поясничний відділ.

А у травні 2012 року, ще коли Віктор Щадей займав посаду секретаря Ужгородської міськради, невідомі здійснили напад біля під'їзду його будинку, побивши його ногами до струсу мозку та забоїв.

Нагадаємо, що виконуючим обов'язки мера Ужгорода Віктор Щадей став після резонансної сесії від 24 лютого, на якій було відправлено у відставку мера Ужгорода регіонала Віктора Погорєлова.

 

Мукачево.нет

14 травня 2014р.

Теги: Щадей

Коментарі

стас 2014-05-16 / 23:46:20
всі вни там єднакові...згорят в пеклі чорти ніпаві

Вуйко Славко 2014-05-16 / 11:20:09
"Присоединяйтесь! Подписываем петицию о признании России спонсором терроризма! Каждая Ваша подпись важна!
Потратьте 5 минут на доброе дело!

переходите на страницу петиции
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrori
sm/XMjbTltM

нажимаете внизу синюю кнопку CREATE AN ACCOUNT
заполняете форму
E-mail address *
First Name * (имя)
Last Name * (фамилия)
Challenge Question * (тут надо ввести ответ на вопрос, который написан над полем, переводите через google translate если не знаете английский)

далее нажимаете внизу синюю кнопку CREATE AN ACCOUNT

ждете письмо на почту

переходите по ссылке из письма (... to confirm this is a working email address: ...)

попадаете на страницу петиции
нажимаете зеленую кнопку SIGN THIS PETITION

Приглашаем друзей, родственников и знакомых!
Репостим на всех сайтах и форумах!"

Ганна 2014-05-15 / 20:11:55
Анатолій Гриценко - колишній міністр оборони України
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=544859748967803&id=100003313481489
Прошу всіх небайдужих підтримати моє звернення до Президента ФІФА Йозефа Блаттера з проханням відсторонити збірну Росії від участі у чемпіонаті світу 2014 року та відібрати у Росії право на проведення чемпіонату світу 2018 року.
Зсилка на петицію тут:
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Prezident_FIFA_Yozef_Blatter_Prizupiniti_chlenstvo_Rosiyi_u_FIFA_viklyuchiti_zbirnu_Rosiyi_z_ChS2014/?cjKItgb

Вуйко Славко 2014-05-15 / 15:28:20
ЧИ Є СЕРЕД НАС МЕРЗОТНИКИ, ЩО ЗАПРАВЛЯЮТЬ СВОЇ
АВТО НА ТНК ТА ЛУКОЙЛІ?

Я СВОЇ КАРТКИ ЦИХ ЗАПРАВОК ЗНИЩИВ.

правда 2014-05-15 / 00:10:10
і лимона тоже геть

кум 2014-05-14 / 13:06:17
мабуть заслужив якщо палять..чомусь простим людям такого не роблять

Йонко 2014-05-14 / 12:47:02
З поверненням шаранича- шарріка почалися підпали назад ...

макс 2014-05-14 / 11:45:17
нічого, я думаю він не злякається

5330 2014-05-14 / 11:37:40
Сволота Погорелов ніяк не уйметься. НЕ дають працювати в нас молодим і здібним політикам та справжнім патріотам. То Щадей дістає то Лунченко.

Генек 2014-05-14 / 11:02:34
з такмим керівниками в міліції довести шось буде важко.. Скажуть, шо проводка замкнула))

Міжгірци 2014-05-14 / 10:33:16
Люди, поможіт. Хто знає де Щурьовий "ПОРШ" з Міжгіря, хотілибисьме подивити як горит.

ВЕНДЕТТУ ЦИМ ШАКАЛАМ! 2014-05-14 / 10:02:39
Підпали активізувалися в Ужгороді відколи андрійка погорелова взяли керувати виборчим штабом сатани з косою. Так що все повертається на круги своя як до революції за царювання зека погорелого коли щодня були підпали автівок в Ужгороді. Може слід оголосити ВЕНДЕТТУ ЦИМ ШАКАЛАМ?

Ім'я 2014-05-14 / 09:43:21
Цетіруя великого "Птічку жалко" і я не про Щадея

Schadey derzhusj 2014-05-14 / 09:19:48
Skiljku mozhna vzhe?! Yrodu, blin, ne dajytj pracjyvatu, duvljachusj, na vsi ci rechi, vin taku spravdi jim zavazhaje

ваньові 2014-05-14 / 09:10:53


ваня, а ти випадково не "шестерка" погорелова або рати

Попередній коментар видалено. Адмін


Микола Б. 2014-05-14 / 08:48:42
Тримайтесь, пане Вікторе. Правду і Дух не спалити!

колян 2014-05-14 / 06:40:03
но типирь минти най уажуть як варті робити не лиш взятки брати