Чехи готові співпрацювати із Закарпаттям у сфері надання геологічних послуг

Відповідне питання було обговорене сьогодні під час зустрічі першого заступника голови обласної ради Василя Брензовича з директором товариства «Геомін» з міста Їглави Чеської Республіки Юрієм Шоуреком, яке спеціалізується на проектуванні, виконанні та оцінці геологічних робіт, пов'язаних із створенням та охороною навколишнього середовища.

Чехи готові співпрацювати із Закарпаттям у сфері надання геологічних послуг

У складній політичній та економічній ситуації, яку переживає  Україна, всі  більше європейських держав та їх  господарюючих суб’єктів прагнуть допомогти нашій країні, налагоджують співпрацю для вирішення соціальних проблем. 

У вівторок відбулася  зустріч першого заступника голови обласної ради Василя Брензовича з директором товариства «Геомін» з міста Їглави Чеської Республіки Юрієм Шоуреком, яке спеціалізується на проектуванні, виконанні та оцінці геологічних робіт, пов'язаних із створенням та охороною навколишнього середовища. Фірма має значний досвід виконання проектів не тільки в Чехії, а й за кордоном, в тому числі уже проводила гідрогеологічні роботи з забезпечення джерел питної води в містах Берегово та Хуст Закарпатської області.

В зустрічі з української сторони  взяли участь також керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Михайло Попович та директор Агенції регіонального розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради Валерій Грищенко.

Враховуючи те, що  для реалізації закордонних проектів фірма має фінансове сприяння Міністерства закордонних справ Чеської Республіки, перед нею відкривається широке поле для співпраці на Закарпатті, зазначив  Василь Брензович. Адже більшість населених пунктів області не мають центрального водопостачання.  

На переконання Юрія Шоурека, його фірма могла б також супроводжувати геологічними послугами реалізацію проектів, які здійснюються за фінансової допомоги Краю Височина. 

У зв’язку з цим Василь Брензович висловив готовність обласної ради всіляко сприяти в налагодженні співпраці інвесторів з організаціями та органами  місцевого самоврядування Закарпаття. Тим більше, що Агенція регіонального  розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття» уже має підготовлені проекти з водопостачання та  водовідведення  ряду  населених пунктів і об’єктів охорони здоров’я.  

 

Прес-служба Закарпатської обласної ради

13 травня 2014р.

Теги: геологічні послуги, чехи

НОВИНИ: Соціо

18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
15:26
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Пацканьова Анатолій Лесьо Фото новина
14:16
Закарпатські рятувальники допомогли спустити з гори травмованого добермана Фото новина
13:15
На Рахівщині у горах знайшли тіла двох чоловіків Фото новина
12:24
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Гончаруком Фото новина
11:03
На Хустщині викрили схему незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
10:04
У румунських Карпатах врятували двох українців, які три дні блукали на висоті Фото новина
08:59
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Тур’ї Ремети - Михайло Малеш Фото новина
18:16
П’ятдесят ветеранів зійшли на Говерлу в межах програми реабілітації Фото новина
16:27
/ 5
На Драгобраті відкрили пам’ятник Герою України Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі» Фото новина
14:52
/ 1
У румунських Карпатах знайшли виснаженого українця, який блукав понад 20 днів Фото новина
12:52
Мукачівець Ілля Ковач став абсолютним чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів Фото новина
11:10
На Говерлі травмувалася 15-річна туристка з Вінниці Фото новина
09:13
/ 13
У Мукачеві мобілізували 58-річного вчителя математики, який мав законну відстрочку
17:21
Завтра в Ужгороді відбудеться благодійний забіг UZHTRAIL у Шахтинському лісі
15:30
На Хустщині відновлюють популяцію струмкової форелі Фото новина
13:56
Уночі на Хустщині в пожежі загинула 29-річна жінка Фото новина
12:42
В Ужгороді запрацював новий механізм подачі документів на відстрочку Фото новина
11:09
Кікбоксер із Закарпаття переміг суперника з Китаю та став чемпіоном світу Фото новина
18:25
У Мукачеві вшанували пам’ять блаженного священномученика Теодора Ромжі Фото новина
17:46
/ 1
В Ужгороді жінку засудили до шести років ув’язнення за наркоторгівлю Фото новина
16:47
У горах врятували туристку, яка заблукала поблизу Петроса Фото новина
» Всі новини