Чопська митниця оперативно зробила з трьох п'яних митників одного (ФОТО)

Поки на місці події в Ужгороді, де громадські активісти затрималив авто "Тойота Кемрі" трьох п'яних митників, тривали "розбірки польотів", інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області вже встиг оперативно сфальсифікувати обставини справи.

Чопська митниця оперативно зробила з трьох п

У закарпатських ЗМІ було поширено інформацію, в якій йдеться не про трьох, а всього лиш про одного п'яного митника.

Громадськість, правоохоронні органи та внутрішня безпека Міндоходів дбають про безпеку на автошляхах області 

Сьогодні, 10 травня, громадські активісти зупинили автомобіль, за кермом якого знаходився працівник Чопської митниці Міндоходів. На перший погляд службова особа митниці знаходилася в нетверезому стані.

Відразу на місце події прибули працівники управління ДАІ в Закарпатській області, управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Закарпатській області, представник відділу персоналу Чопської митниці Міндоходів.

Подія сталася в позаробочий час, працівник їхав за кермом в формі, але не виконував службових обов’язків.

Для підтвердження й встановлення кількості алкоголю в крові здійснюється експертиза.

Дещо пізніше Закарпаття онлайн наведе ряд відеодоказів, що митників на момент затримання в авто було троє, а на час, коли на місце пригоди прибув журналіст нашого видання, в авто перебувало двоє п'яних осіб у формі митників. При цьому весь цей час вони просиділи в авто, закрившись зсередини, і вперше відкрили двері автомобіля тільки представник відділу персоналу Чопської митниці Міндоходів, який назвав прізвище Сімчера.

Пасажир з передньог сидіння

Водій, що в зачиненому авто переліз з водійського сидіння на заднє

10 травня 2014р.

Теги: митники

Коментарі

Юрист 2014-05-21 / 23:27:29
Які громадські акстивісти зупинили авто???

миша 2014-05-13 / 19:10:01
подивиться на циг свинь! бити уродив треба було там на мисти або приязати йих шоб протрезвили пси! а потом зибють насмерть и без проблем всьо! де начальник митници? кого понаберали? з взяток так ужерлись?

водій 2014-05-11 / 22:19:10
Митник, прокурор,міліціянт,суддя, чиновник,робітник, колгоспник, будь-хто п"яний за кермом-це злочинець та потенційний вбивця!Ніякого пом"якшення, нічого за кермо мертвим від алкоголю сідати, у них навіть мову від випитого паралізувало.
Дибі Олегу респект! Це приклад для наслідування, нехай громадяни бачать як чиновники на службі у державі напиваються до свинячого визгу.

Адмін 2014-05-11 / 21:28:01


Гость, фото і відео робилися на смартфон. Перебачте, що вам не догодили. )) Більше дивіться тут - http://zakarpattya.net.ua/News/123746-V-Uzhhorodi-aktyvisty-zatrymaly-trokh-pianykh-mytnykiv-v-avto-DOPOVNENO-FOTO-VIDEO


Гость 2014-05-11 / 20:27:40
Ну на таможне во все века не бухали только язвеники или трезвеники (как в том фильме). За то что пьяным за руль сел - наказывать надо чем по-жестче, как по мне лишать прав пожизненно. А вот то что автор акцентирует особое внимание на пьянстве в форме - так это скорее всего на большее у него пупок развяжется (выступить против их руководства либо их кадрового междусобойчика, контрабадного криминалитета, жировства не пьяным за рулем, а вообще по-жизни). И здесь скорее всего местная так называемая 4-тая власть тупо зассыт. Хотя если коротко, то этот "журналист" даже светочуствительность с диафрагмой на аппарате выставить не может - колхоз!

рого 2014-05-11 / 17:02:38
дадуть догану а до дня митників знімуть

дохтор Мірко 2014-05-10 / 23:35:12
Но, то вам не Шніцера люстровати, сі бугаї отмажуться стопудово!

Влад 2014-05-10 / 22:40:19
А "мажорів" не пробували ловити ? Згідний, що на державній службі повинні працювати порядні законослухняні людт, але це що, сама важлива і резонансна новина в Закарпатті ?

вікіца 2014-05-10 / 21:06:53
сегинята

правда 2014-05-10 / 20:29:03
Котіко, дівочко, туй не просто п'яні пасажири. Туй П₴ЯНІ МИТНИКИ В ФОРМІ.

Катерина 2014-05-10 / 20:25:33
Ну і що в цьому такого? Невже пасажири не мають права їхати в авто на підпитку? Не має права сісти за кермо водій, це так. Але фото виставлені пасажирів. Яка тут біда???? Тим більше, в неробочий час.Вже якось треба фільтрувати, що пишете.

Сенгетовська 2014-05-10 / 20:11:26
Ізмучені нарзаном і трудовими буднями. Благо є за що пити, у цей період бардаку всі пости Чопської митниці контрабасять по повній і правий сектор в долю включили. Бровді дозволив.

наташа 2014-05-10 / 19:49:22
на фото Король та Манусевіч

правді 2014-05-10 / 19:48:33
а прокуратура при чому? че ж неслужбовий злочин - ДАІ заробить

Правда 2014-05-10 / 18:49:38
Тепер зароблть всі активісти і правий і лівий сектор і прокуратура

знак питання 2014-05-10 / 18:30:08
Мають право пити в формі? :)

йончі бачі 2014-05-10 / 18:21:37
хто був за рульом звільнити, а другі мають право в не робочий час це їх особиста справа. через 2 місяця права за ен-ну суму будуть в чувака на руках або суд або гаї від бабла не відкажуться

іван 2014-05-10 / 18:16:40
нічого їм не буде, ось побачите, одному дадуть догану, другому попередження про неповну службову відповідність, а третього не знайдуть. з роботи їх точно не попруть, ось вам і вся революція!!!

Ужгородець 2014-05-10 / 17:50:57
Треба іти до керівництва з "вилами"

Пересоляк 2014-05-10 / 17:22:54
Симчера, то начальник відділу кадрів митниці, власним прикладом вчить підлеглих. Но тепер він дістане.

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 2
Депутату Воловецької райради від "За життя" спалили готельний комплекс
11:14
На Закарпатті, на кордоні з Угорщиною затримали сомалійця-нелегала
08:25
На Закарпатті під захисним козирком залізничної цистерни з газом виявили 480 пачок сигарет
14:02
/ 1
У мікроавтобусі буковинця на кордоні на Закарпатті виявили деталі викраденого в Італії мотоцикла
10:00
На Великоберезнянщині 27-річний син до смерті побив батька
23:33
/ 8
Батько жорстоко побитого в Хусті хлопця звинувачує нардепа Лунченка в "кришуванні" нападників (ДОКУМЕНТИ)
17:12
В Ужгороді кілька осіб побили чоловіка, відібрали в нього шкіряну сумку та втекли на авто
10:25
Митники, що налагодили на Закарпатті систему хабарів на експорті, завдали збитків державі на понад півмільйона грн
10:19
/ 2
На Закарпатті викрито посадовців митниці, що налагодили механізм отримання хабарів під час митного оформлення експорту
09:14
Під час огляду "польського" "Мерседеса" на кордоні на Закарпатті у сховку під обшивкою виявили 429 пачок сигарет
20:36
АТОвці та волонтери вимагають у керівника поліції Закарпаття покарати винних у затриманні ветеранів війни з Росією (ДОКУМЕНТ)
15:08
/ 3
Середня сума хабара, що вимагали "схемщики" з одного рейсу на митниці на Закарпатті, сягала 10 тис грн
14:59
/ 4
Дві групи нелегалів із провідниками затримали на Закарпатті
13:46
На Берегівщині взято під варту чоловіка, в оселі котрого виявили зброю, боєприпаси та наркотики
13:43
На Закарпатті затримали трьох контрабандистів та 18 пакунків підготованих до переправки за кордон сигарет
12:04
/ 6
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
10:41
На Хустщині 17-річний велосипедист загинув під колесами "Мерседеса"
09:15
/ 1
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 3
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії