Чопська митниця оперативно зробила з трьох п'яних митників одного (ФОТО)

Поки на місці події в Ужгороді, де громадські активісти затрималив авто "Тойота Кемрі" трьох п'яних митників, тривали "розбірки польотів", інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області вже встиг оперативно сфальсифікувати обставини справи.

Чопська митниця оперативно зробила з трьох п

У закарпатських ЗМІ було поширено інформацію, в якій йдеться не про трьох, а всього лиш про одного п'яного митника.

Громадськість, правоохоронні органи та внутрішня безпека Міндоходів дбають про безпеку на автошляхах області 

Сьогодні, 10 травня, громадські активісти зупинили автомобіль, за кермом якого знаходився працівник Чопської митниці Міндоходів. На перший погляд службова особа митниці знаходилася в нетверезому стані.

Відразу на місце події прибули працівники управління ДАІ в Закарпатській області, управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Закарпатській області, представник відділу персоналу Чопської митниці Міндоходів.

Подія сталася в позаробочий час, працівник їхав за кермом в формі, але не виконував службових обов’язків.

Для підтвердження й встановлення кількості алкоголю в крові здійснюється експертиза.

Дещо пізніше Закарпаття онлайн наведе ряд відеодоказів, що митників на момент затримання в авто було троє, а на час, коли на місце пригоди прибув журналіст нашого видання, в авто перебувало двоє п'яних осіб у формі митників. При цьому весь цей час вони просиділи в авто, закрившись зсередини, і вперше відкрили двері автомобіля тільки представник відділу персоналу Чопської митниці Міндоходів, який назвав прізвище Сімчера.

Пасажир з передньог сидіння

Водій, що в зачиненому авто переліз з водійського сидіння на заднє

10 травня 2014р.

Теги: митники

Коментарі

Юрист 2014-05-21 / 23:27:29
Які громадські акстивісти зупинили авто???

миша 2014-05-13 / 19:10:01
подивиться на циг свинь! бити уродив треба було там на мисти або приязати йих шоб протрезвили пси! а потом зибють насмерть и без проблем всьо! де начальник митници? кого понаберали? з взяток так ужерлись?

водій 2014-05-11 / 22:19:10
Митник, прокурор,міліціянт,суддя, чиновник,робітник, колгоспник, будь-хто п"яний за кермом-це злочинець та потенційний вбивця!Ніякого пом"якшення, нічого за кермо мертвим від алкоголю сідати, у них навіть мову від випитого паралізувало.
Дибі Олегу респект! Це приклад для наслідування, нехай громадяни бачать як чиновники на службі у державі напиваються до свинячого визгу.

Адмін 2014-05-11 / 21:28:01


Гость, фото і відео робилися на смартфон. Перебачте, що вам не догодили. )) Більше дивіться тут - http://zakarpattya.net.ua/News/123746-V-Uzhhorodi-aktyvisty-zatrymaly-trokh-pianykh-mytnykiv-v-avto-DOPOVNENO-FOTO-VIDEO


Гость 2014-05-11 / 20:27:40
Ну на таможне во все века не бухали только язвеники или трезвеники (как в том фильме). За то что пьяным за руль сел - наказывать надо чем по-жестче, как по мне лишать прав пожизненно. А вот то что автор акцентирует особое внимание на пьянстве в форме - так это скорее всего на большее у него пупок развяжется (выступить против их руководства либо их кадрового междусобойчика, контрабадного криминалитета, жировства не пьяным за рулем, а вообще по-жизни). И здесь скорее всего местная так называемая 4-тая власть тупо зассыт. Хотя если коротко, то этот "журналист" даже светочуствительность с диафрагмой на аппарате выставить не может - колхоз!

рого 2014-05-11 / 17:02:38
дадуть догану а до дня митників знімуть

дохтор Мірко 2014-05-10 / 23:35:12
Но, то вам не Шніцера люстровати, сі бугаї отмажуться стопудово!

Влад 2014-05-10 / 22:40:19
А "мажорів" не пробували ловити ? Згідний, що на державній службі повинні працювати порядні законослухняні людт, але це що, сама важлива і резонансна новина в Закарпатті ?

вікіца 2014-05-10 / 21:06:53
сегинята

правда 2014-05-10 / 20:29:03
Котіко, дівочко, туй не просто п'яні пасажири. Туй П₴ЯНІ МИТНИКИ В ФОРМІ.

Катерина 2014-05-10 / 20:25:33
Ну і що в цьому такого? Невже пасажири не мають права їхати в авто на підпитку? Не має права сісти за кермо водій, це так. Але фото виставлені пасажирів. Яка тут біда???? Тим більше, в неробочий час.Вже якось треба фільтрувати, що пишете.

Сенгетовська 2014-05-10 / 20:11:26
Ізмучені нарзаном і трудовими буднями. Благо є за що пити, у цей період бардаку всі пости Чопської митниці контрабасять по повній і правий сектор в долю включили. Бровді дозволив.

наташа 2014-05-10 / 19:49:22
на фото Король та Манусевіч

правді 2014-05-10 / 19:48:33
а прокуратура при чому? че ж неслужбовий злочин - ДАІ заробить

Правда 2014-05-10 / 18:49:38
Тепер зароблть всі активісти і правий і лівий сектор і прокуратура

знак питання 2014-05-10 / 18:30:08
Мають право пити в формі? :)

йончі бачі 2014-05-10 / 18:21:37
хто був за рульом звільнити, а другі мають право в не робочий час це їх особиста справа. через 2 місяця права за ен-ну суму будуть в чувака на руках або суд або гаї від бабла не відкажуться

іван 2014-05-10 / 18:16:40
нічого їм не буде, ось побачите, одному дадуть догану, другому попередження про неповну службову відповідність, а третього не знайдуть. з роботи їх точно не попруть, ось вам і вся революція!!!

Ужгородець 2014-05-10 / 17:50:57
Треба іти до керівництва з "вилами"

Пересоляк 2014-05-10 / 17:22:54
Симчера, то начальник відділу кадрів митниці, власним прикладом вчить підлеглих. Но тепер він дістане.

НОВИНИ: Кримінал

18:47
Врятований після невдалої спроби самогубства на Закарпатті іноземець зрештою наклав на себе руки в лікарні
16:27
На Іршавщині розслідують справу, в якій син побив свою літню матір, а відтак обоє намагалися приховати злочин
15:34
На Закарпатті викрито склад автозапчастин, які продавали через інтернет без сплати податків і митних платежів
12:41
Унаслідок аатоаварії на Виноградівщині разом із водієм загинув і пасажир
11:27
На Воловеччині водій вантажівки зі Львівщини смертельно травмував пішохода
09:43
На Рахівщині повідомили про підозру чоловіку, котрий погрожував убивством сусіду-священнику
09:14
Під час сварки на Тячівщині жінка до смерті забила чоловіка держаком з мітли
18:09
Суд постановив тримати під вартою мукачівця, котрий, вилізши по водостічній трубі, вкрав із готельного номеру телефон і гроші
16:52
Підозрюваного у вбивсті ужгородця триматимуть під вартою без можливості виходу під заставу
12:47
/ 1
18-річний керманич ВАЗу без водійських прав, зупинений у Кінчеші біля Ужгорода, намагався відкупитися хабарем
12:14
/ 2
Студентку, що спричинила жорстку ДТП на Слов`янській набережній в Ужгороді, відпустили під цілодобовий домашній арешт
11:39
16 згортків із наркотиками та причетний до крадіжки автомобіль виявили в Ужгороді
10:53
/ 1
На Закарпатті українець позбувся на митниці 144 кг каучукових пластирів для ремонту шин
17:10
/ 1
Повідомлено про підозру затриманому за бійку зі смертельним результом в Ужгороді
15:01
/ 2
ДТП на Мукачівщині, в якій загинув водій, сталася під час обгону – поліція
14:53
На Воловеччині Opel врізався в припаркований мікроавтобус і травмував чоловіка поруч
12:57
На Закарпатті молдованин намагався потрапити до Словаччини за чужим паспортом
12:23
В Ужгороді під час бійки вбили чоловіка
11:52
/ 1
Водій, що спричинив смертельну ДТП при в'їзді в Мукачево, був п'яний – поліція
19:43
Водій з Тячівщини, який п'яний травмував пенсіонера-велосипедиста, може вийти з-під варти під заставу в 115 тис грн
19:21
Закарпатку, яка на Виноградівщині смертельно травмувала велосипедиста і втекла, взято під варту
17:59
/ 8
На Закарпатті затримали жінку, котра обкрадала пасажирів у маршрутках
16:01
На Закарпатті прикордонник за кермом "Мерседеса", виїхавши на зустрічну, спричинив потрійну смертельну ДТП
12:40
Погоджено підозру водію з Тячівщини, який, кермуючи автівкою напідпитку, наїхав на пенсіонера
11:42
У Перечині в перехожого знайшли наркотики, які той, імовірно, отримав поштою